Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Volkswagen’in Türkiye’ye yapması beklenen olası fabrika yatırımı otomotiv gündemini meşgul ederken, uluslararası düzeyde somut bir açıklama geldi. Çekya Başbakanı Andrej Babis, Volkswagen markasının yatırım için Türkiye’yi seçtiğini açıkladı!
Babis: Volkswagen Türkiye’ye büyük bir yatırım yapacak!
İki gündür Ankara’da temaslarda bulunan Andrej Babis, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile düzenlenen basın toplantısına katıldı. Volkswagen’in Türkiye yatırımı konusuna da değinen Babis, gazetecilere net bir bilgi verdi. “Volkswagen’in Türkiye’ye büyük bir yatırım yapıyor olduğunu duyduk.” diyen Çek Başbakanı, son dönemde yükselen iddiaları bir anlamda doğrulamış oldu. Gelen bilgilere göre vergilendirme konusundaki ufak pürüzler giderildikten sonra resmi açıklama yapılacak...

Okumaya devam et...

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
I just came here to read comments.
images

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Vag alınmaz dieselgate, dsg saatli bomba, benzinliler yağ yakıyor, esp tabanlı keyif vermez... aa bi dk yanlış yer hatatat

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Başkanım ben de sizdenim başkanım skoda kalp başkanım ama sürekli adınız değişiyo kafası karışıyo insanın

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Ülkeye tek çivi çakmamış elin almanın arabasını alıyorsunuz diyen antivagcıların sonraki muhtemel söylemleri: vw işçilere az maaş veriyor, vw fabrikası çevreye nox salıyor...

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
vatana, millete hayırlı olsun. Honda'nın çekilmesine oldukça üzülmüştüm, böyle büyük fabrikalar, ürettiği ne olursa olsun, uluslararası güçler, binlerce insan istihdam ediyor, mühendisinden tutun, temizlik görevlisine kadar, mavi yakadan tutun, lojistik şirketlerine kadar. çünkü bu tarz üretim yerleri belki yüzlerce alt tedarikçi ve taşeron firma ile iş birliği ile iş yapıyor. gerek kendi çatısı altında gerek ise bu iş ortakları ile binlerce insan ekmek yiyor, bir çok firmaya iş fırsatı da doğuruyor. ayrıca iki kıta arasında köprü olan, denizleri çok, limanları büyük, karayolu, havayolu geçiş noktaları olmasından dolayı da doğru bir yatırım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım