Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Kamu ve meslek kuruluşları yöneticileri, üniversitelerde görev yapan üst düzey görevliler, genel müdür ve daire başkanları bundan böyle trafikte çakarlı araç kullanamayacak.
Bugün başlayan uygulamayla meslek kuruluşları, üniversiteler ve kamudaki üst yönetici, genel müdür, daire başkanı veya başka unvanlar ile görev yapan kamu görevlilerinin kullanımındaki araçlarda “çakar” tabir edilen ışıklı uyarı işaretlerinin kullanımı son buluyor. Yetkisiz çakar kullanımını durdurmak amacıyla Türkiye genelinde trafik ekiplerince “Çakarlı Araç” denetimleri yapılacak.
Kimlere serbest olacak?

Boyama şekilleri veya ayırım işaretleriyle geçiş üstünlüğüne sahip oldukları açıkça belli ambulans, itfaiye ve kolluk araçları ile güvenlik ve risk-tehdit değerlendirmesi kapsamında yayımlanan usul ve esasların ekinde bildirilen “devletin en üst protokolü”nde bulunan 29...

Okumaya devam et...

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,488
1
4,753
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Sivil ekip otolarında dahi olmayacak anladığım tepe lambası haricinde. Uygulayacak olanla cezayı verecek olanlar aynı kişi olunca o kısmı çok önemsemiyorum ama yerinde bir uygulama. Modifiye uğruna işi iyice soytarılığa dökenlere bir önlem olur belki.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Çamlıca gişelerde beklesinler o zaman. Bu sabah 10 civarı 4-5 araba geçti yanımdan böyle

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
ceza yazacak memurlara sürülmeyeceklerinin garantisini vermedikleri sürece sözde kural olmaktan öteye geçemez

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,107
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Tam instagram da çakar çekilişine katıldığımda oldu mu bu şimdi.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kurumum araçlarında var. Nöbetteyken vukuat olduğunda çakar açıp gidiyoruz. Aciliyetim var, ama çakar yasak. beni engelleyeceklerine sol şeritte 40la hız sabitleyici açan dayıyı sağa çeksinler.

H

Haydar Bayrak

Ziyaretçi
sonunda başladı demek uzun zaman önce başlaması gerekiyordu aslında

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım