Yeni Yıl Hedefleriniz

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Şaka maka 2019 bitiyor.

Hayal ettiğimiz, gerçekleştirmeye çalıştığımız, belki başarılı olduğumuz belki de yapamadığımız mutlaka bir şeyler oldu.

2020'de hedeflerimiz neler bu başlık altında paylaşalım :)

Ben, uzayan okulumun daha da uzamaması için derslere baya kasacağım öte yandan gelecek ile ilgili artık bir plan yapmam gerekecek. Yine işimiz öyle ya da böyle teknoloji ile bağdaşacak ama spesifik bir alan belirlemem gerekecek.

Peki sizin ne?

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
2019 yılında birçok araba değiştirdik. Ford Focus’u satıp Honda Civic aldık. Ama ondan sonra güzel şeyler olmadı. Umarım yeni yılda ben ve araba sahibi olmak isteyen herkes gönlündeki arabaya sahip olur.

Hedefim Yamaha Ybr 125 veya Mondial 125 MH gibi low-cost başlangıç motosikleti almak. Ama tek sıkıntı money. 😄

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
2018 - 2019 sezonu kisa suren kotu bir is ve genel issizlikle gecip sonlarina dogru 5 yillik iliskimin nisan arefesinde beni terk etmesiyle altin vurusu yapti.

2019-2020 sezonundan beklentim cok sukur once saglik, sonra huzur bulmak. Otesinde bir beklentim yok. Allah daha kotusunu gostermesin. Herkese hayirlisini nasip etsin.

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Oyun projeme başlamak. Çoğu evresini kendim yapmayı planlıyorum; senaryosu, ses efektleri, müzikler, çizimler... para kazanmak hoş olur tabii ancak daha çok bir sanat eseri yapar gibi yaklaşıyorum. Bakalım neler olacak.

Otomobil konusuna gelirsek 80'lerden hot hatch veya arkadan çekiş bir araç alabilirim.

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
  • Bugün yarın diye diye almadığım arabalarin fiyat artışlarına kendimi adapte edebilirsem; araba almak.
  • Kilo verip, vücudu forma sokmak.
  • Yurt dışı seyahati yapmak
  • Eğitim ile ilgili yarım bıraktığım, başında bıraktıklarima bi adım da olsa tekrar atmak
  • Klasik Üçlü: Sağlık, huzur, para

Son düzenleme:

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
planladiklarimin cogunu gec bile olsa gerceklestirdim. Araba konusunda doyuma ulastim artik, hedeflerimden Iki tanesi kaldi ama 2020'de bitmeyebilir
1- doktora tezimi bitirmek
2- kendi sirketimi kurmak icin gereken musteri portfoliomu tamamlamak

edit: ust mesaji gorunce gelen edit. en az 10 ideal olarak 15 kilo vermek :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım