Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Hyundai’nin mevcut model grubundaki en küçük üyesi olan i10, yeni jenerasyonu ile pek yakında yollarda olacak. Bugünkü konumuz ise modelin spor versiyonu olan i10 N-Line.
İlk görsellerinden beri agresif bir tasarıma sahip olacağı görülen yeni i10, görünüşe göre bundan fazlasını sunuyor. Model, ikili egzoz ucu ve sportif bir ön ızgaraya sahip. Bu da modelin sürpriz bir N sürümüyle gelebileceğine işaret ediyor. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan test modelinde kırmızı jant göbeğinin de görünüyor olması, bu teorinin doğruluğunu biraz daha arttırıyor. İç ve dış tasarıma baktığımızda N-Line özel sportif detaylar oldukça şık duruyor.
2020-hyundai-i10-n-line-1.jpg

Elimizde olan veriler, aracın güç üretimi ile kesin bir bilgi vermiyor. En azından ülkemize gelecek versiyonu netleşmiş...

Okumaya devam et...

ysfpkmzc6545

Takipçi
26 Tem 2019
2
0
10
77
Marka
Bugatti
aynı sınıfta değiller Peugeot 208 bana daha sıcak geliyor. Özellikle dış görünüş açısından

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım