Audi için 205/55/16 ebat lastik seçimi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Primacy pişmanlıktır ama Conti cpc ve goodyear egp modelleri için ikisi de iyi lastik derim. Babanın kişisel tercihine göre hareket et derim. Conti diyorsa Conti olsun. cpc2'den 5'e kadar kullandık, hepsi gayet iyiydi :) Hiçbiri zaafiyet hissettiren lastik değildi. Çok eski olmaması kaydıyla hangisi ekonomik denk gelirse yapıştır gitsin :)
Başka marka da önerirdim ama baba diyosun, Conti diyo diyosun. Öyleyse al geç :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Primacy pişmanlıktır ama Conti cpc ve goodyear egp modelleri için ikisi de iyi lastik derim. Babanın kişisel tercihine göre hareket et derim. Conti diyorsa Conti olsun. cpc2'den 5'e kadar kullandık, hepsi gayet iyiydi :) Hiçbiri zaafiyet hissettiren lastik değildi. Çok eski olmaması kaydıyla hangisi ekonomik denk gelirse yapıştır gitsin :)
Başka marka da önerirdim ama baba diyosun, Conti diyo diyosun. Öyleyse al geç :)

yav zaten onun dediğini yapmamamız halinde pişman etmeyecek bişi olması lazım. en ufak bişi de suçlusu ben olurum çünkü :D

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,033
1
1,104
2,570
Ankara
Marka
BMW
hocam ben nokian wetproof’u da düşünün derim. ben de e90’ıma bu yaz lastik sezonunda runflatlarını almayı düşünüyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
hocam ben nokian wetproof’u da düşünün derim. ben de e90’ıma bu yaz lastik sezonunda runflatlarını almayı düşünüyorum.

babamı contiden döndüremiyorum nokian markasını hiçç anlatamam hocam ya :))) çok zor iş onlar... contiden dönmese de 4 lastiğe ikna edeyim yeter :D

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,384
2
3,008
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
2 lastik alacaksan kesin Continental’den devam et ki desenler birbirine çok yakın olsun, ses yapmasın. 4’lü değiştirmek en optimum olur tabii ben yıllardır kışlıkta Bridgestone, yazlıkta Michelin Primacy kullandım. Primacy konfor ve sessizlik olarak bana kalırsa çok iyi. Bir de yakıt ekonomisine ciddi etkisi oluyor bence. Tek eksisi yanakları biraz yumuşak ve bu nedenle kolay yarabilirsin kaldırıma falan vurursan. Bir kere taşa vurup yarmışlığım var benim ki çok aman aman büyük bir taş da değildi. Yol tutuş olarak ise ben eksisini hiç görmedim. Bu nedenle tavsiye ederim rahatlıkla. Continental ise hiç kullanmadığım için bilemiyorum.

Ancak şunu da söyleyeyim lastik yeni ise ve yol iyiyse arada asla uçurum olmuyor. Şu an aracın üstünde gelen Viking diye bir kışlık lastik kullanıyorum. Continental’in alt markası kendisi. İnanın neredeyse Bridgestone kadar memnunum. Son derece güven veriyor yüksek hızlar dahil. Bridgestone’dan gerçi ses olarak da yakıt olarak da konfor olarak da çok memnun olmasam da ağır karda dahi çok iyi bir performans sunuyor olması ve beni birkaç kere çok ciddi karda rahatlıkla eve getirmesi cezbetti hep beni. Demem o ki artık lastiklerin hemen hepsi ciddi iyi oldular. Yeter ki yeni olsunlar ve yazlık kışlık ayrı kullanılsınlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım