KAPALI DS3 Thp vs 1.6 TDI Polo (aklı karışmış birine yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zenesturhan

Profesör
7 Eyl 2016
180
246
1,185
Ankara
herkese merhaba pampalar. Başlıktan okuduğunuz gibi aklım karıştı thp ds3 mü , 1.6 tdı polo mu?
ds3 e cooler egzoz yazılım yapıp binmek istiyorum hatta forged olursa daha iyi olur ama düzgün ds3 bulamıyorum ne kadar ds3 baktıysam hepsinin bir yerinden bişey çıkıyor malüm seyahat yasağı yüzünden ankara dışına cıkıp araba bakamıyorum.ilandaki tüm ds3leri ezberledim çevrenizde satmayı düşünen varsa haberleşelim bi pazarlık yapalım.

Arkadaşlarımda 1.6 tdı al gtı yürüyen takarız yazılım dp yaparız belli bir süre sonrada 1449 a geçeriz güzel keyifli bişey yaparız sana diyor mantıklıda geliyor. Sonra ds den vazgeçip polo bakıyorum tam istediğim gibi bi polo buluyorum derken yeni bi ds ilana düşüyor ve herşey baştan yaşanıyor...
bana bi akıl verirseniz sevinirim...
80-85 bandında ne alabilirim

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
ayırdığım bütçe cupraya yetmiyor 208 thplerede bakıyorum
Mito da güzel araba konusu var forumda

zenesturhan

Profesör
7 Eyl 2016
180
246
1,185
Ankara
Mito da güzel araba konusu var forumda
biliyorum konuyu güzel araba ama alfa ya karşı büyük ön yargım var ve cevremdeki alfacıların yaşadığı sorunlar beni iyice markadan uzaklaştırdı

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben olsam 208 alırım sanırım. Eğlenceli makina :)

Ds3 mü polo mu diyorsun, gıdıklayacaksın da. Polo daha mantıklı gibi. O da sürekli yüklenen yazılımı yürüyeni vs uğraşılan ve ustaların ds3e göre daha aşina olduğu bi araba olduğu için.

ama yine 208 düşün derim :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ben olsam 208 alırım sanırım. Eğlenceli makina :)

Ds3 mü polo mu diyorsun, gıdıklayacaksın da. Polo daha mantıklı gibi. O da sürekli yüklenen yazılımı yürüyeni vs uğraşılan ve ustaların ds3e göre daha aşina olduğu bi araba olduğu için.

ama yine 208 düşün derim :D

208 keyifli bir alet , yoruma katılıyorum bence bir düşünün :)

DS3 mü Polo mu derseniz , poloyu herkes koşturur , DS3 alın farkınız olsun derim ;)

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Öncelikli tercihim DS3 olurdu, forgedini kendin yaparsın kafan rahat binersin. Birde Polo Cay motor olduğu için 1549 turbo takacaksınız, 1449'lar clh kodlu ve sonrası, yeni nesil motorlara uygun. Ek olarak manuel vitesli RCZ'de düşünebilirsiniz.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Polo reşat altını gibi sanırım polo alırdım, ama yinede şöyle bi ayrım olsun. Çok km yapıyorsan ve gaza basmayı seviyorsan 1) Polo 2) 208 Allure 3) MiTo olurdu.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Bu fiyata artık temiz thp kalmadı diyebiliriz hele ki ds3 lerde hiç şansın yok.. Şimdiden termostat,yüksek basınç pompası parasını kenara ayır :D 208 Allure kovalayabilirsin gayet donanımlı ve şık araç cidden. Mito da bir seçenek 170 qv denk gelirse güzel keyifli olur. Onun haricinde bu paralara güzel arabalar kalmadı malum 207 rcler falan bu paralara çıktı :D Senin yerinde olsam ya mito ya 208 allure alırdım. DS3 leri çok koşturuyolar ve sorunları bitmek bilmiyor.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Ds3 tercih ederdim. Hem daha farklı bir araba hem de sürüş olarak daha zevkli olur diye düşünüyorum.

Ülkemizde de şöyle güzel bir örneği var, altyapısı bu kadar ciddi bir gücü dahi kaldırabiliyor, motor zaten malum.

zenesturhan

Profesör
7 Eyl 2016
180
246
1,185
Ankara
Ds3 tercih ederdim. Hem daha farklı bir araba hem de sürüş olarak daha zevkli olur diye düşünüyorum.

Ülkemizde de şöyle güzel bir örneği var, altyapısı bu kadar ciddi bir gücü dahi kaldırabiliyor, motor zaten malum.

bu arabayı alacaktım satın alan 1 hafta pazarlık yaptık :D galeri ile anlaşamadık. ds3 e ilk olarak bindiğim arabada buydu üzüldüm alamadığım için. istedğim gibi bir araba bulamadım. Bende gittim e90 320d aldım :) ama ilerde yüklü bir thp ye binicem

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
bu arabayı alacaktım satın alan 1 hafta pazarlık yaptık :D galeri ile anlaşamadık. ds3 e ilk olarak bindiğim arabada buydu üzüldüm alamadığım için. istedğim gibi bir araba bulamadım. Bende gittim e90 320d aldım :) ama ilerde yüklü bir thp ye binicem
Nasip işi :) Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım