Seat Ibiza 6L Cupra PD160 | 1.9TDI 2260 turbo

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Hothatch denildiğinde aklımıza genelde ilk olarak benzinli otomobiller gelir. Ancak dizel denildiğinde de güçlü isimler mevcut. Stock hali ile 160 beygir olan Seat İbiza Cupra PD160, Ensar’ın çalışmaları ile 240 beygire kadar ulaşmış. Bakalım, hızlı olmasının yanında ne kadar keyifli? İyi seyirler!

Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join
Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
instagramda baya gömmüşler. bana bu kadar kötü yorum şunu hatırlattı, 10000 kere doğru yaparsın oo helal demezler, 1 kere yanlış yaparsın OOOOO BU OLMADI TAKİPTEN ÇIKIYORUM BB derler
Benimde hoşuma gitmedi, doğruya doğru.

Ama günümüz insanının klasik tavrı o, pek kaale almamak lazım.

Ancak tepkiler bence haklı, yani OTOPARK'ın izleyicilerinde çizdiği imajı göz önünde bulundurursanız bu araç bu platforma baya ters kalıyor.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
İlk gördüğümde türünde emsalsiz bir PD160 izleyeceğim diye baya heyecanlanmıştım,lakin tam tahmin ettiğim gibi araba ölüm modifiyesini yemişte gelmiş.Bu modifiyeden kastım tabii ki duman,araba güzel duruyor bakımlı duruyor ama tüm işi o duman bozuyor.Trafikte görünce arkasından saydırdığımız 1.7 DTi ölüm spec corsalar gibi duman atması bu araca hiç yakışmadığı gibi,böyle bir içerikte otopark'a yakışmıyor.Dizel sevmeme rağmen maalesef o güzel motorun bu halde duman atmasını(stock halde de zaten çok hafiften atıyor.) pek beğenmedim.

burakhandgn

Burak
Elit Apaçi
20 Ocak 2020
70
193
810
Kocaeli
Marka
Chrysler
instagramda baya gömmüşler. bana bu kadar kötü yorum şunu hatırlattı, 10000 kere doğru yaparsın oo helal demezler, 1 kere yanlış yaparsın OOOOO BU OLMADI TAKİPTEN ÇIKIYORUM BB derler
Bu kadar insan "oo helal" dediği için takip ediyor üstadım. Babamla birlikte izledik videoyu, Sinan abiyi çok sever, bu olmadı Sinan dedi kapattı videoyu.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Bildirim düşünce orjinal cupra diye düşündüm vay be bu kasa nasılmış bakayım dedim, duman muman görünce başka kanal mı diye tekrar baktım. Araç sahibi de galerici ağzıyla anlatmış arabayı, benle alakalı mı bilmiyorum ama bu ağızla konuşan insanlara ısınamıyorum ve anlaşamıyorum da. Araç sahibi kazasız belasız boyasız tramersiz binmeye devam eder inşallah

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Bildirim düşünce orjinal cupra diye düşündüm vay be bu kasa nasılmış bakayım dedim, duman muman görünce başka kanal mı diye tekrar baktım. Araç sahibi de galerici ağzıyla anlatmış arabayı, benle alakalı mı bilmiyorum ama bu ağızla konuşan insanlara ısınamıyorum ve anlaşamıyorum da. Araç sahibi kazasız belasız boyasız tramersiz binmeye devam eder inşallah
hayatımdan hata boya tramer kaza emsal kelimelerini çıkarmak istiyorum yemin ederim

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Kurumsal kurumsal dedikten sonra böyle olması düşündürdü, karaduman spec araçlar benim de hoşuma gitmiyor.

Gerçi bu kurumsallaşma çatısı altında yanlamaya falan da aşırı laf ediliyor, Sinan abi kabuğunu kırdığı için memnun olsam da aşırı dumandan da öksürmeyelim ;).

Otopark’ın kurumsal olmadan önceki videolarını izleyenler ne demek istediklerimi anlayacaktır.

EkremCem

Ekrem Cem
Senkromeççi
Stage 1
25 Nis 2020
12
13
70
27
ESKİŞEHİR
Marka
Fiat
Yapılan yorumların hepsi bir yana bu kasa cupra bana çok ruhsuz geldi.Bence Sinan abi de pek beğenmedi artı araç sahibinin itici tavırları ve doğaya verdiği zarar vs. yorumların haksız olmadığını gösteriyor

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
kimse kusura bakmasın ama ne kadar anlayışsızsınız ya sinan reis hakkını vermiş arabanın ne kadar duman o kadar randıman :) şaka bir yana youtube'ta boostmasters kanalının videoları izleyince duman nedir anlarsınız. :)

Son düzenleme:
  • Üzgün
Tepkiler: Maganda

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Kurumsal kurumsal dedikten sonra böyle olması düşündürdü, karaduman spec araçlar benim de hoşuma gitmiyor.

Gerçi bu kurumsallaşma çatısı altında yanlamaya falan da aşırı laf ediliyor, Sinan abi kabuğunu kırdığı için memnun olsam da aşırı dumandan da öksürmeyelim ;).

Otopark’ın kurumsal olmadan önceki videolarını izleyenler ne demek istediklerimi anlayacaktır.
İzlemeyenler birazını dailymotion'dan izleyebilir güzel günlerdi..

funtroverted

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
122
157
1,235
32
Bu kadar abartılacak tepki gösterilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bu şartlarda araç bulup çekmeye çalışılmış. Ellerine sağlık ama duman randıman olayı otopark’ın işi değil.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Elestirilerden sonra videonun kaldirilmis olmasi da bence cok guzel bir davranis. Baska kanal olsa muhtemelen umurunda bile olmazdi. Dumanli video olumsuz elestirileri ne kadar hak ettiyse takipcinin yorumlarini dinleyip videonun kaldirilmis olmasi da bir o kadar olumlu elestiriyi hak ediyor. Hassasiyet icin tesekkurler.

Son düzenleme:

can.clk7

Senkromeççi
3 Nis 2019
2
5
95
Ben şahsen Sinan reisin çektiği her testi izlerim ve izlemeyede devam edeceğim.Burda gösterilen tepkide haklı bence ama kesinlikle takipten çıkıyorum, olmadı bu vs. gibi şeyleri gerçek takipçilerin dediğine inanmıyorum.Sadece otopark kanalında böyle bir araç yakışmadı.Onun dışında hala benim favori otomobil kanalım olmaya devam ediyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım