HABER Benzine yılbaşı zammı geldi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
wow ingilizcesi de var. bana kalırsa senin kültür ve bilinç seviyen daha ilk konuya girdiğinde belli oldu. o an itibarıyla zaten ölü doğmuş bir bebektin. tartışabilecek ve konuşabilecek birşey bırakmadın :) biyad kültürü ile yetişmiş nesillerin zaten bir insana reis diye hitap etmemesi şaşırtıcı olurdu. siz birine tapmayı iyi bilirsiniz. tek bildiğiniz şey rüzgarın estiği yine doğru yürümektir. ne aklınız vardır ne fikriniz ne de zikriniz. dün persilvanya'ya selam edene şak şak ederken bugün de fetocü dediklerine yuh çekersiniz. hiç şaşırtmıyorsunuz.
"reis-i cumhur" lütfen renard bey....

cihatemre

Profesör
20 Ara 2016
226
63
1,035
wow ingilizcesi de var. bana kalırsa senin kültür ve bilinç seviyen daha ilk konuya girdiğinde belli oldu. o an itibarıyla zaten ölü doğmuş bir bebektin. tartışabilecek ve konuşabilecek birşey bırakmadın :) biyad kültürü ile yetişmiş nesillerin zaten bir insana reis diye hitap etmemesi şaşırtıcı olurdu. siz birine tapmayı iyi bilirsiniz. tek bildiğiniz şey rüzgarın estiği yine doğru yürümektir. ne aklınız vardır ne fikriniz ne de zikriniz. dün persilvanya'ya selam edene şak şak ederken bugün de fetocü dediklerine yuh çekersiniz. hiç şaşırtmıyorsunuz.

Hahahahahaha kusura bakma ama sesli guldum ben karadenizliyim bizim oralarda buyuklere reis derler ayrica daha tanimadigin adami fetoculukle sucladin bu konuda hakkimi sana helal etmeyebilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yani burda para mevzusu yapmam demek

Arkadaş ilk mesajından beridir parası olmayan almasın zekatını ver para şöyle para böyle geldin şimdi para mevzusu yapmam diyorsun senin Dinin imanın para olmuş hala daha gelmiş paranın lafını etmem diyorsun.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Hahahahahaha kusura bakma ama sesli guldum ben karadenizliyim bizim oralarda buyuklere reis derler ayrica daha tanimadigin adami fetoculukle sucladin bu konuda hakkimi sana helal etmeyebilirim

heh işte tam da bundan bahsediyordum. büyüklere reis demek. neden abi abla baba dede amca hala vs demiyorsunuz? reis demek ne demek? devlet büyüklerimiz demek ne demek mesela? neden illa ki birinin liderliğine ihtiyaç duyulur? peşine takılmak ihtiyacı neden? kendi fikriniz yok mu? adama mikrofon uzatıyorlar "onu büyüklerimiz bilir" diyor. adamın yaşı en az 50. ah be koyun hala daha doymadın mı güdülmeye.. sesini çıkar,itiraz et,kendi fikrini ortaya koy. ama yok. "devlet büyüklerimiz bilir" reisimiz bilir. liderimiz bilir.. liste uzar gider.

Son düzenleme:

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Dayi cevabi yukarda azicik gozunu yor beynin ancak hakarete calisiyor hikmetli konus dicemde Allah bilir kac yasindasin daha

o mesaj içinde bir tane hakaret bulursan bu foruma bir daha adımımı atmam.
madem burada para mevzusu yapmazsın;
sanane benim zekatımdan, zenginliğimden, fakirliğimden?

cihatemre

Profesör
20 Ara 2016
226
63
1,035
Arkadaş ilk mesajından beridir parası olmayan almasın zekatını ver para şöyle para böyle geldin şimdi para mevzusu yapmam diyorsun senin Dinin imanın para olmuş hala daha gelmiş paranın lafını etmem diyorsun.

Ya kardesim neden anlamiyorsun yada verecek cevabin kalmadi bu konuda israr ederek sikistirmaya calisiyorsun zekat mevzusu senin bana terbiyen eksik demenden ciki ayrica bana ettigin hakaret kufurdur

cihatemre

Profesör
20 Ara 2016
226
63
1,035
heh işte tam da bundan bahsediyordum. büyüklere reis demek. neden abi abla baba dede amca hala vs demiyorsunuz? reis demek ne demek? devlet büyüklerimiz demek ne demek mesela? neden illa ki birinin liderliğine ihtiyaç duyulur? peşine takılmak ihtiyacı neden? kendi fikriniz yok mu? adama mikrofon uzatıyorlar "onu büyüklerimiz bilir" diyor. adamın yaşı en az 50. ah be koyun hala daha doymadın mı güdülmeye.. sesini çıkar,itiraz et,kendi fikrini ortaya koy. ama yok. "devlet büyüklerimiz bilir" reisimiz bilir. liderimiz bilir.. liste uzar gider.

Ya mubarek ya tamam neyse onca yillik egitim burda heba oldu valla derdine bak Allah baska dert vermesin fikirler musterek olmazsa dunyada yonetisim olmaz neyse onuda anlamicaksin baska bise diceksin

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ecevit donemini bilemyenler konusur tabi elinde 3 milyarlik iphoneleriyle levent kircanin meshur zam skecleri vardir iste o skecler o doneme denk gelir acin bakin eski turkiyeye siyaset yapma derdim yok ama durum belli ulkede gram enerji kaynagi yok nukleer enerjiye bile insanlar karsi iken bu tekne nasil yuruyecek ? Siyaset bilimi mezunu olarak soyluyorum ki realist olmak lazim hamaset bizi bi yere goturmuyor

https://tr.boell.org/tr/2014/09/24/enerji-sektorundeki-ozellestirmelerin-yakici-sonuclari
Nükleer enerji santrallerine insanlar tabii ki karşı çıkacak. Soma ve Zonguldak madenleri faciasının sorumsuzluğunu ve daha nicelerini bu millet hala unutmadı. Hükümet'in tedbir almak yerine yandaş firmalarını koruduğunu, daha da seviyesizleşip yerdeki acılı vatandaşı tekmelediklerini iyi biliriz. Bu ülkede enerji kaynağı var ama sen elindekileri televizyona çıkıp özelleştirmemiz gerek, biz bunu istihdam için yapıyoruz diye bas bas bağırıp, yerli ve stratejik öneme sahip işletmelerin neredeyse tamamını yabancılara satarsan, senin ülkende enerji sektörü diye bir şey kalmaz. Güya istihdam getireceğiz dediler işsizlik her sene daha da artıyor. Özelleştirme adı altında vatanı parsel parsel yabancı devletlere sattılar hem de bir devletin en hassas olması gereken konulardan biri olan enerji sektörüyle ilgili. Diğer sektörlere hiç girmiyorum bile. 52 bin tane küçük-büyük ölçekli şirketin şuan sadece 6 bini yerli üretici tarafından işletiliyor. Bilmem kaç yıllık enkazı kaldırıyoruz diye Cumhuriyetle ala edenler, Cumhuriyetin mallarını kendi malları gibi satma hakkını kendinde gördü. Siz asıl enkazı gelecek 20 yıl içinde görün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım