HABER Karşınızda Hyundai i30 2017

HJ4x1

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
41
19
595
27
Mersin
Tamamen kendi düşüncem ama bu arabanın karşısında golf patlar be

^^ iyi forumlar

jeocem

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
28
11
595
herşey güzel de O EKRAN nedir. Sanayi de mi taktırdın naptın Hyundai. Gözüne batıyor insanın.

ymbalan

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
1
0
535
C segmenti araçları genellikle gençler kullanır, gerek hatchback olmasından gerekse tasarım açısından fakat hyundai bu arabayı resmen evli ve 2-3 çocuklu bir aile arabası olarak yapmıs aracın kasası hatchback den cok station vagon gibi olmuş aracın multimedia sistemi 2009 dan kalmıs gibi rezalet bir şey araçta dinamik görünüm denen hiç birşey yok dogrusunu ifade etmek gerekirse hyundai den i20 den sonra o kadar umutluydum ki bütün umutlar yıkıldı.

gencfotografcl

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
37
18
595
Bu adamlar neden konsolun orta kısmında bulunması gereken tuşlu ekranları askı da bırakıyorlar güzel alüminyum bir çerçeve ile idrive benzeri bir kumanda şekli ile tasarlasalardı kim bunlara dava açacaktı (üretim maliyetleri göz önüne alınmadığında)

desreto

Ediz Öztürk
Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
1
0
535
27
Marka
Peugeot
infiniti mi desem lexus mu desem bende bilemedim :D

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Arabayı yakından incele ozaman anlarsın ne derece kaliteli olduğunu o ekran Mercedes A Clase dekine çok benziyor ayrıca çizimlerini eski Audi tasarımcısı yaptığı için ön ızgara oldukça Audiye benzemiş arkadan ise baya Golf gibi duruyor ama genede ben çok sevdim neticede Yen'i aldım.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Bilader sein beni karıştırdın galiba başka biriyle ben ilk defa yorum yaptım bu arada lise biteli 20 yıl oldu ne lisesinden bahsediyorsun ?

Burakcak

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
22
8
595
Şimdi istersen tekrar bak bakalım senin dediğin liselimiyim diye bir kere ben Almanyada yaşıyorum o baktığınız arabayı sürdüm ve hoşuma gittiği için satın aldım yani şu forumda en doğru yorumu yapacak adam Belkide benim siz resmine bakarken ben biniyorum.

Burakcak

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
22
8
595
Bunun kullanımı daha kolay dokunmatik ekran ve çözünürlüğü çok iyi bayilere gelince görmeye gitmeni tavsiye ederim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım