Cam filmi çekme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Actroscu

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
15
2
595
27
Kayseri-Adana
Selamlar herkese. Aracımın camlarına film çektirmeyi düşünüyordum. Biraz araştırma yaptım ve bu iş için alınan ücretin çoğu işçilik için alınıyor. 70-80 liraya bir arabaya yetecek kadar film alabiliyorum. Ama yapanlar 250 lira gibi bir fiyat istiyor. Hem tasarruf hem de aracımla uğraşmayı sevdiğim için bu işi kendim yapmaya karar verdim. Tecrübeli arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. :)

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Dışardan göründüğü kadar kolay bir iş olduğunu zannetmiyorum. Bu işin ustasının bile tek bir camı üç kere söküp tekrar yaptığını gördüm. En ufak hatada o parça çöp oluyor. Sen bu işi öğrenene kadar kim bilir kaç metre harcayacaksın. Sonuçta hiç de ucuza gelmeyecek.

ferhanakkan

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
46
31
595
28
İstanbul
Bence dene birkac defa olmayacaktir ama sonra guzel bi sonuca ulasirsin. Cami iyi temizle yoksa atmalara neden olabiliyor. Basarilar simdiden

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
tek seferde başarılı olabilirsen ne mutlu sana :D ben eski aracıma kendim yapmaya çalıştım ama ilk yaptığım kabarcık kabarcık olunca söküp attım. daha sonra arkadaşların gaza getirmesi ile bi kez daha deneyeyim dedim onda da film çekerken yırtıldı falan yapamadım bende "giberim böyle işi yapamıyorum amünium" diyip başkasına yaptırmıştım :D yaparsan burada paylaşmayı unutma :)

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Bence de bilmeyen birinin yapacağı iş değil. Malzeme kötü olsun ama yapan yer işin ehli olmalı.

KorcanTufan

Profesör
10 Eki 2016
82
180
1,060
İstanbul
Marka
Honda
Ümraniye - Sancaktepe gibi semtlerde içilik 100 TL'ye kadar düşüyor. Ben de videolardan izleyip 301 şirket aracıma kendim yapayım dedim ve yaptım. Kapı camlarında sorun yok ama arka cam bombeli olduğu için dikine uzanan kabarcıklar kaldı. 100 lira için o eziyet çekilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım