HABER İstanbul Autoshow 2017'ye 20 marka katılmayacak!

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
ÖTV, MTV taşıt vergi dilimi gelmeden öncede böyleydi. Doğuş otomotiv Türkiye'deki tüm markalara her yönden çok kötü örnek. Doğuş otomotiv yetkilileri üstünüze afiyet kendilerini çok havalarda zannediyorlar. Özellikle fiyat konusunda Doğuş otomotiv araçlarını çok uçuk fiyatlara satıyor bu ÖTV, MTV gelmeden önce de böyleydi hala da böyle. Amerika'da Hyundai Volkswagen'den çok satıyor aynı Hyundai'nin ülkemizde yüzüne bakan yok yatırım yapan bir marka olmasına rağmen. Volkswagen ülkemize yatırım yapmıyor araçlarını çok uçuk fiyatta satıyor ve son 5 yılda en çok satan markalar arasında zirvede yer alıyor. Amerika'daki yaşam şartları ile ülkemizdeki yaşam şartları çok farklı. Amerika'daki şartlar ülkemizde de olsa Volkswagen araç filan satamaz

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Yurt dışı fuarlarında harcanan paraları devlet geri ödüyor ama Tr içi durum nasıl bilemiyorum yoksa ss'in 2m verebilmesi bana mantıklı gelmiyor

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Fitch de notumuzu düşürmüş. Bu yaza kadar ciddi ekonomik sıkıntı olacak ülkede, yazdan sonra eğer şansımız yaver giderse negatif görüntü durağan hale gelir. Ancak küçülme kaçınılmaz. En kötü ihtimalle değil Autoshow'a katılmak, komple ülkeden çıkan markalar bile görürüz.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
bu arada bu robotun anasayfadaki habere gelen yorumları otomatik olarak buraya yazdığını ekleyeyimde kimse robotla kavga etmesin asdfasdf

Fitch de notumuzu düşürmüş. Bu yaza kadar ciddi ekonomik sıkıntı olacak ülkede, yazdan sonra eğer şansımız yaver giderse negatif görüntü durağan hale gelir. Ancak küçülme kaçınılmaz. En kötü ihtimalle değil Autoshow'a katılmak, komple ülkeden çıkan markalar bile görürüz.

+ rep

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Böyle fuar olacağına hiç yapmasınlar bu fuarı daha iyi. Ben bu sefer fuara pek kişinin gideceğini zannetmiyorum. Hiçbir otomobil markası da katılmasın bu fuarda yapılmasın o zaman en iyisi

ozcengel

Elit Apaçi
9 Eki 2016
59
22
970
Vag grubunu hic sevmem ama ulkemizin pazar sartlari 1.6 dizel otomatik secenegi olanin sattigi bir pazar o yuzden de avantajlilar. Vergiler emisyona gore olsa nissan maximalar toyota camryler kia cadenzalar yada 2.2 dizel mazda 6 varken kac kisi passata bakar ?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Vag grubunu hic sevmem ama ulkemizin pazar sartlari 1.6 dizel otomatik secenegi olanin sattigi bir pazar o yuzden de avantajlilar. Vergiler emisyona gore olsa nissan maximalar toyota camryler kia cadenzalar yada 2.2 dizel mazda 6 varken kac kisi passata bakar ?
Vag grubunun (dizeller hariç) genel olarak emisyonları düşük. Bu sebeple halk yine Vag tercih ederdi. Gider 2.0 240 TDI, 2.0 280 TSI Passat alır ama alır yani.

ozcengel

Elit Apaçi
9 Eki 2016
59
22
970
Aynisini dusundum fuarda. Range rovera bmwye mercedese istedigim gibi bindim audi arabalarin etrafina bi dikenli tel cekmemis

furkang

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
54
10
970
Çok haklısın var ya.Bende gittim gtr a izin var ama paşalar audiye baktırmıyor bentleylere 20metre öteden baktırıyor.Ben yeniköy motorun ordada uzaktan bakarım.Ne aşağılıyorsun milletimi hangi fuarda yasakki bentleye bakmak madem uzaktan baktıracan niye getirdin? Bizde hayallerimii bentleyden lexusa rollyroyce çevirdik :D

furkang

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
54
10
970
Zamanında bu otomotiv firmaları büyük bayiiliklerini zaten Türkiyenin iyiliğini istemeyen sömüren ailelere verdi.Abd koça fordu nasıl verdiyse doğuşa almanlarda o yüzden verdi.Koç nasıl bankalarında doları bozdurmayın şu kadar faiz verelim deyip Türkiyeye hainlik yapıyorsa her frsatta doğuşta yapar.Mesele algı o yüzden elimizden ne gelirse onu yapacağız.Doğuş kendince tavır mı veriyor bizde kore alırız japon alırız.

furkang

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
54
10
970
Ben ordaki adamla tartışıp bindim audiye.Bir yaknımız için bakıcaktım içinde biride inceliyordu.Bana girilmiyor felan dedi.Ee bakıyorlar diye tartıştım.sonra formu doldurttu bir şey yaptı bindim.O artistliğe cevap yakınıma önermedim.şuan q5 var bizde ama bir daha vag grubu almam

furkang

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
54
10
970
Başkan ne vicdansızsın::D ben 10saniye gerilimle oturdum.Zaten vücudun şeklini mi alıyordu neydi patronus

furkang

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
54
10
970
İnşallah yerlilerde yolda.Biz yerli heron yaptıktan sonra araba nedir. Ama zaman lazım ülkemizde artık taşlar oturuyor,. Vatandaşımız Türkiye yapamaz değil niye Türkiye şimdiye kadar yapmadı derse önümüzde engel kalmaz.Arz talep gibidir çok enteresan

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım