Yeni Civic Hb tasarımını nasıl buluyorsunuz?

Yeni Civic Hb tasarımını nasıl buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Videoda bahsediyorum honda tasarimlarinda love it, hate it durumu sözkonusu biraz. Kimisi seviyor kimisi.kesinlikle.kabul etmiyor. Sahsi fikrim genclerin çoğu sevdi bu tasarimi. 16-17 jantlar ufak kaliyor 18-19 camurlugu anca dolduruyor. Sürüsü zevkli direksiyon tepkisi guzel ( videoda bahsediyorum) cift pinyonlu dureksiyon kutusu var, hidrolik burc kullanilmis on takimda vs vs. Kulkanimi zevkli, ruzgar sesi 110dan snra aliyor. Video bu hafta icinde gelir

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Videoda bahsediyorum honda tasarimlarinda love it, hate it durumu sözkonusu biraz. Kimisi seviyor kimisi.kesinlikle.kabul etmiyor. Sahsi fikrim genclerin çoğu sevdi bu tasarimi. 16-17 jantlar ufak kaliyor 18-19 camurlugu anca dolduruyor. Sürüsü zevkli direksiyon tepkisi guzel ( videoda bahsediyorum) cift pinyonlu dureksiyon kutusu var, hidrolik burc kullanilmis on takimda vs vs. Kulkanimi zevkli, ruzgar sesi 110dan snra aliyor. Video bu hafta icinde gelir

Manuel'e dair bilgin var mı abi ? Manuel gelmeyecek mi harbiden ...

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Manuel'e dair bilgin var mı abi ? Manuel gelmeyecek mi harbiden ...
Manuel maalesef gelmeyecek direk soledim aksam yemeginde walla yönetime honda ruhunu oldurmeyin az da olsa manuel getirin. Bu arada güzel haber vereyim istanbul parkta nsx lansmani olacak direk dedim lansmanda yanina yenikoydeki eski nsx i de getirin. Planlarinda varmos ztn efsane video gelebilir

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Manuel maalesef gelmeyecek direk soledim aksam yemeginde walla yönetime honda ruhunu oldurmeyin az da olsa manuel getirin. Bu arada güzel haber vereyim istanbul parkta nsx lansmani olacak direk dedim lansmanda yanina yenikoydeki eski nsx i de getirin. Planlarinda varmos ztn efsane video gelebilir

ooooooo güzel günler yakın meşaleleri yakalım :)))

manuel için bu kadar baskıya direnemezler gibi ya change.org imza kampanyası falan :D

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Yakit evet istanbula 10 10.5 yakar, motoru begendim iyi çekiyor. 1900 devirden itibaren torkunu üretiyor, devir kesiyor ama kesmeyin keyifsiz:))) sirf insanlar soracak die denedim:))) titi yapio ama ole cigerli atatatata yok :) anlamışsınızdır

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yakit evet istanbula 10 10.5 yakar, motoru begendim iyi çekiyor. 1900 devirden itibaren torkunu üretiyor, devir kesiyor ama kesmeyin keyifsiz:))) sirf insanlar soracak die denedim:))) titi yapio ama ole cigerli atatatata yok :) anlamışsınızdır
Eyvallah sinan hocam. Performansı ve sürüşü gayet iyi anlaşılan ama yakıt tüketimi bana fazla geldi. Sakin kullanımda tutumluluk potansiyelinin de olmasını beklerdim. Bakalım kaç kişi alacak göreceğiz. Teşekkürler :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben direkt şu soruyu soruyorum; yeni civic, 110 bin lira verilip istanbul'da 10-10,5 litreler ile gezmeye yani bu maddi külfetin altına girmeye değer bir otomobil mi ?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben direkt şu soruyu soruyorum; yeni civic, 110 bin lira verilip istanbul'da 10-10,5 litreler ile gezmeye yani bu maddi külfetin altına girmeye değer bir otomobil mi ?
kendı fıkrım eger honda sorunsuzlugu yol tutusu varsa konforu ıyıyse cvt cekılebılır durumda ve o fıyata verılen opsıyonlar tatmın edıyorsa mazda 3 un 135 mılyar oldugu yerde dusunebılırım

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
kendı fıkrım eger honda sorunsuzlugu yol tutusu varsa konforu ıyıyse cvt cekılebılır durumda ve o fıyata verılen opsıyonlar tatmın edıyorsa mazda 3 un 135 mılyar oldugu yerde dusunebılırım
Ben civic'in mazda 3 kadar komple bir araç olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Evet içine binip test etme imkanım olmadı henüz ama şimdiye kadar izlediğimiz testlerden ve okuduğumuz yorumlardan anlaşılan bu. 110 km'de rüzgar sesi bence makul değil. Fiyatı ve tüketimi uygun olsa makul olurdu ama dediğim gibi cebimi böylesine sömürecek bir aracın daha komple olmasını isterim. Sonuçta bu ikinci araç olmayacak, her gün kullanacağım. Ne bileyim parası olana zor gelmez ama civic benim için bunca maddi külfetin altına girilecek bir araç değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım