Yeni Civic Hb tasarımını nasıl buluyorsunuz?

Yeni Civic Hb tasarımını nasıl buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Zaten ben Eren'inkini de pek başarılı bulmadım. Yakıt tüketimini bile söylemeyi unuttu, yorumlardan öğrendik. Onu da geçtim çok aceleye getirmiş gibi çekmiş.
abı haklısında bır on ınceleme koyun yahu barı. ben yurtdısında devamlı gıdıp gelıyordum gecen sene gıdıyorsun kafeye cıkarıyorsun telefonu acıyorsun kamerayı 5 dk bıle olsa telefondan duzenleme programıda var para yoksa laptop da alalım basıt bır on ınceleme ıle takıpcı bagırıp duruyor doyalım vıdeo dıye neyse heyheylendım gene :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
abı haklısında bır on ınceleme koyun yahu barı. ben yurtdısında devamlı gıdıp gelıyordum gecen sene gıdıyorsun kafeye cıkarıyorsun telefonu acıyorsun kamerayı 5 dk bıle olsa telefondan duzenleme programıda var para yoksa laptop da alalım basıt bır on ınceleme ıle takıpcı bagırıp duruyor doyalım vıdeo dıye neyse heyheylendım gene :D
O tarz bir şey istemiyorlar anladığım kadarıyla kurumsal kimliğin bozulmaması adına.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Benım facebook hesabım yok swarm yok ınstagram yok twıtter yok bıldıgınız yok ınsanlar burada duvarı yalıyor bır haber gelsın dıye and 2 sanıye geldı herkes sevındı ne bılım yok ınstada hıkaye yakalamacalar sherlock gıbı arkada ne var vs sıradakı testler bolumu nıye var bu sıtede ? hiç.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
aynen öyle, hiç bir detayın atlanmaması lazım :)) ses görüntü açılar vs hepsi muazzam olmalı. bahsedilmeyen konu kalmamalı :))
pekı bunu kac kısı umursuyor ? bugune kadar hangı detayları unuttular kımse ses ettımı ? yoruma yazardık cevap gelırdı zaten gule oynaya ızlerdım su an buyuk cogunlugun belırttıgı gıbı ızleyesım gelmıyor .

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
aynen oyle abı hanı eren en azından vıdeo koyuyor elestırebılıyoruz yanı . ben lastıkten tutun i10 testınden 7 serısıne kadar ızledım ızlerımde sohbetlerı guzel derdım sımdıde and gıttı :D
Vallahi Eren'in yaptığı tarzda olacaksa hiç koymasınlar. Tam virajda gazladı ara görüntü verdiler, tüketim en önemli şeydi onun yerine daha önce zaten anlattığı tasarım üzerinde durdu, çektiği videodan anladığım tek şey cvt'nin diğer versiyonlarından farklı olduğuydu hepsi bu. Video çok kaliteli olmayabilir, kurgu, montaj vs pek iyi olmayabilir. Homojen bir sıralamadı, fazla uzatmadan her şey verilir video tamamlanır. go pro ile mi yaparsın telefon kamerasıyla mı yaparsın orasını bilemem.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
pekı bunu kac kısı umursuyor ? bugune kadar hangı detayları unuttular kımse ses ettımı ? yoruma yazardık cevap gelırdı zaten gule oynaya ızlerdım su an buyuk cogunlugun belırttıgı gıbı ızleyesım gelmıyor .

HAcı otopark'ı diğerlerinden ayıran bu, kimin ne dediği ne istediği değil kendi ne istedikleri önemli. Kurumsallaşma dediler bu yolda temiz video temiz montaj temiz iş gidiyorlar. utkunun ameliyat vs dönemi gelen videolarla aradaki farkı hepimiz kabak gibi gördük yazdık malum :)

@CenkGs @pulusoglu size video çekecem asdfasdfasd

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
HAcı otopark'ı diğerlerinden ayıran bu, kimin ne dediği ne istediği değil kendi ne istedikleri önemli. Kurumsallaşma dediler bu yolda temiz video temiz montaj temiz iş gidiyorlar. utkunun ameliyat vs dönemi gelen videolarla aradaki farkı hepimiz kabak gibi gördük yazdık malum :)

@CenkGs @pulusoglu size video çekecem asdfasdfasd
Çek çek bekliyoruz :D

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak. Utkunun Otoparktan ayrılması durumunda video işi ne olacak peki? Hazır konu açılmış sorayım.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
ceyhun o gun gtr resmı cektı hayran kaldım. adamlar sumbul testı koydu eglendım yanı. gunun bırınde burnundan kıl aldırmayanlara eh yeter be deyıp mecraya atılcaz gıbı gozukuyor hayırlısı
Sizin gtr'ı 3 gün önce bi avm otoparkında gördüm ama hangi avm idi unuttum la avrupa yakasında bi avm idi.
FB_IMG_1485643738386.jpg

Buydu dimi sizinki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım