Yeni Civic Hb tasarımını nasıl buluyorsunuz?

Yeni Civic Hb tasarımını nasıl buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,206
45,798
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Fifth Gear'da Johny demişti bu araba ikinci el satın alınacak en iyi araçlardan biri diye. Sebebi ise eskimeyen tasarımı, sağlamlığı ve ikinci eli.
Maalesef bizim yollarımızda bu araçla yaşaması biraz zor hocam. Belli bir süre aracı kullanma ve yolculuk etme fırsatım oldu. amg kasa cla ile yarışır düzeyde bir sertliği var. Hani konfor delisi değilimdir ama beni bile rahatsız etmişti. Bir de mutlaka manuel alınmalı, i-shift şanzıman tam bir şaka çünkü.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bende farklılık ve cesaretten dolayı beğendim ...
Honda nn Civic de yaptığı en güzel şey bu zaten, gerek içte, gerek dışta hep çok farklı ..
ama beğenmeyenide çıkacaktır... gayette mantıklı beğenilmeme durumu ... her zevke göre değil .

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben gördükçe alışıyorum tasarımına. Ön tarafını bugün ışıklarda duran bi civicte gördüm hoşuma da gitti ama arka tarafına bakınca aklıma hamster geliyor :D bir de böyle çok girintili çıkıntılı tasarımlar bence göz yoruyor

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Tam bir Honda. Klas bir tasarımdan ziyade agresif bir tasarım ama fena değil. Önde ve arkadaki hava kanalları kasaya göre çok büyük bence. Astra, Megane, Civic yeni kasalarında gayet iyi oldular, Focus nasıl olacak merak ediyorum.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Tasarım güzel ama çok abartılı. 1.5 t motor bile bu tasarımı kaldırmaz bence. Aracın tamponları,hava girişleri avendator, f-22 savaş uçağı vs gibi ama gidişi tasarımla alakasız. Type-R için bile fazla abartılı gelen tasarım dili bu normal binek araçlarda daha da komik kalıyor. Aynı problem toyotanın yenilerinde de var. Japon kafası...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,206
45,798
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
birsey sormak ıstıyorum aynı lansmana gıdılıyor. bır kanal bugun vıdeo koyuyor oburu ne zaman gelecegı mechul sıra zaten dolmus durumda belkı bır ay sonra gelecek. boylelıkle yenı arabanın ızlenmesınıde kacırıyorlar. acaba ınternet paketlerımı yok ? hanı telefonumda bıle 12 gb varken nedır bu ınatla vıdeo yuklemeyecez dıye cabalamak anlamıyorum neyse bır golde buradan gelsın o zaman
Sanırım montajlama işinde sıkıntı var. Otomobil Dünyam'ın kadrosu bu konuda ya daha geniş ya da daha fazla imkana ve donanıma sahip.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
birsey sormak ıstıyorum aynı lansmana gıdılıyor. bır kanal bugun vıdeo koyuyor oburu ne zaman gelecegı mechul sıra zaten dolmus durumda belkı bır ay sonra gelecek. boylelıkle yenı arabanın ızlenmesınıde kacırıyorlar. acaba ınternet paketlerımı yok ? hanı telefonumda bıle 12 gb varken nedır bu ınatla vıdeo yuklemeyecez dıye cabalamak anlamıyorum neyse bır golde buradan gelsın o zaman

eren montaja pek önem vermiyor o yüzden hacı, bodoslama dalmış :) bizde şimdi montaja girecek daha :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Sanırım montajlama işinde sıkıntı var. Otomobil Dünyam'ın kadrosu bu konuda ya daha geniş ya da daha fazla imkana ve donanıma sahip.
abım valla mesajımı duzenledım cevırdım valla ben utandım artık ya. montaj sadece utku oluncamı oluyor mıllet yagdırıyor tekel degılsınkı pıyasada artık. her sefer soyluyorum cek abıcım 10 dk bıle olsa on ınceleme telefonundan koy 1080p yagdır ya bunuda yapamayacaklarsa ne dıyım

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,206
45,798
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
abım valla mesajımı duzenledım cevırdım valla ben utandım artık ya. montaj sadece utku oluncamı oluyor mıllet yagdırıyor tekel degılsınkı pıyasada artık. her sefer soyluyorum cek abıcım 10 dk bıle olsa on ınceleme telefonundan koy 1080p yagdır ya bunuda yapamayacaklarsa ne dıyım
Bana da uyar bu tarz bir şey ama vardır herhalde bir bildikleri hocam yoksa böyle eziyet çektirmezler hem kendilerine hem bizlere.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Zaten ben Eren'inkini de pek başarılı bulmadım. Yakıt tüketimini bile söylemeyi unuttu, yorumlardan öğrendik. Onu da geçtim çok aceleye getirmiş gibi çekmiş.

aynen öyle, civic lansmanından golf'e geçti eren bi de o yüzden biraz aceleye gelmiş ben de sevmedim sesleri falan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım