KAPALI 100.000 TL ye kadar üniversiteli için araç :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpckr33

Profesör
11 Eyl 2016
74
56
1,010
Mersin
Marka
BMW
Üniversite öğrencisine gidecek Benzin veya Dizel fark etmez , Xenon farlı , Sunroof'lu , yazılımla falan oynanabilir araç arıyorum önerilerinizi bekliyorum :)

rtgrlndr

Taklacı Güvercin
13 Kas 2017
19
6
295
abi nasıl bir üniversite gençliği var ya ? lafım yanlış anlaşılmasın burası için konuşmuyorum sadece dikkatimi çeken bir durum bu. Ben kaç yıldır çalışıyorum anca biriktirebildim bir 50 bin civarı insanlar üniversitede okurken 100 bin 150 bin civarı araçlara biniyor. Helal olsun.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
abi nasıl bir üniversite gençliği var ya ? lafım yanlış anlaşılmasın burası için konuşmuyorum sadece dikkatimi çeken bir durum bu. Ben kaç yıldır çalışıyorum anca biriktirebildim bir 50 bin civarı insanlar üniversitede okurken 100 bin 150 bin civarı araçlara biniyor. Helal olsun.
Siz yeditepeye hic gitmeyin veya sabanci universitesine. 2 sene once kapisinda beklerken gtr ,ferrari vs cikiyordu ogrenci olarak.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
100K bütçem olsa 70K civarına çok temiz Peugeot 308 1.6 e-HDİ alırdım manuel Allure donanımlı. ( Cam tavan ısıtma Xenon vs gırtlak spec oluyor).

Ama 1.16D de çok güzel araç az yakar çok yanlar gerçekten keyifli araç biraz daha maliyetli ama.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
100K bütçem olsa 70K civarına çok temiz Peugeot 308 1.6 e-HDİ alırdım manuel Allure donanımlı. ( Cam tavan ısıtma Xenon vs gırtlak spec oluyor).

Ama 1.16D de çok güzel araç az yakar çok yanlar gerçekten keyifli araç biraz daha maliyetli ama.
100.000 tl öğrenci arabasına yatıran bi insan maliyetini düşünmez ya. Ben olsam düşünmem yani. Ha klasik Türk insanı gibi varını yoğunu arabaya yatırıyorsa ayrı tabi. Bmw mercedes alıp parası olmadığı için periyodik bakımlarından kaçan binlerce km geciktiren insanlarla dolu bir ülke :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bir zamanlar, Işık üni'den ayrılmadan önce kışın sabahın 8'inde yurttan çıktıktan sonra yüzüme buz gibi poyrazı yerken kızlar Dodge Nitro, İnfiniti q30'a falan binip derse giderdi. Özel üniversite insanın psikolojisini bozuyor cidden. Yaş ilerleyince pek takılmıyorsun bunlara ama gençken insan özeniyor tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım