1974 1303 VW (Geçenlerde yayınlanan)

Pluton

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
13
15
595
Herkese merhabalar.
Şimdi ben buraya gerçekleri yazacağım, sonucu ne olursa olsun kimse okumsa kavga çıksa bile umrumda değil. Gerçekten çok sinirlendim.
Geçenlerde TRT'de bir program vardı araba modifiye ediyorlardı. Sonra insanlar sıraya girip arabalarının ağzına edilmesini bekliyorlardı. Sonra da ağzına edilmiş arabaları faiş fiyattan ilana koyuyorlardı sahibinden'e.
Yakın zamanda buna benzer bir şeye daha tanıklık ettik. Otopark.com'un inceleme videosunu çektiği araçlardan 1974 VW 1303 satılık. Hem de ne fiyata tam 55 bin. Tamam klasik araba diyenler olacaktır. Ben de 1974 1303'e sahibim ve Türkiye'de ne 1303'ler biliyorum, çok çok orijinal. Ve bu fiyat istenmiyor o kadar garip geldi ki bir Vosvosçu'nun böyle bir platformu çıkar için kullanması. Video'da da fiyat olarak 70 binlerden bahsediliyor. Bu zaten başlı başına şu demek: "Ben 70 diyeyim de 55'ten satılığa koyarım.". Ki öyle de oldu. Gerekli SS'ler alındı ilan muhtemelen yakında kaldırılır bende mevcut isteyene gönderebilirim.
Saygılar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-sahibinden-vw-1303-113.00-km-396305719/detay

aragaz34

Taklacı Güvercin
19 Ocak 2017
39
69
335
İlana otopark com da yapılmış çekimleri koyması ozellikle de inceleme yayınlanmasından sonra ilan açması manidar olmuş yalnız

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
ben koydum başkan olurda isteyen olur diye alım satım kısmında konu açmıştım :) burdada tekrar söleyeyim herhangi bir ihtiyaç acele istememe falan durumu yok ama olurda durumu olupda gözü kalan olur bunun olmasını istemiyorum

Yorumu yazmış. Önyargılı davranmak istemiyorum, @yyalciin Bey'in ilana dair açıklaması bu.

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
ilandada dediğim gibi gözü kalana satıcam ve videodada dediğim gibi siz gidip 15 20 ye araba toplayabilirsiniz ben 60 a topladım 10 binede arabayı modifiye ettim siz gidip mükemmel ustalarda daha ucuza yapabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Söyleyecek başka söz yok. Arkadaş zaten açıklamış, arabada kimsenin gözü kalmasın diye göstermelik ilan koydum diyor. Alan alır satan satar. Herkesin hayatına kimse karışamaz :)

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
bende ne toplanan 1303 ler biliyorum sırasıyla 50 kağıttan az harcanmayan. Hiç kusura bakmayın madem öyle herşey parasına göre arkadaşlar zaten fırsatçı bir insan olsam bu arabaya bu parayı harcamam merak etmeyin arkadaşlar

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
bende ne toplanan 1303 ler biliyorum sırasıyla 50 kağıttan az harcanmayan. Hiç kusura bakmayın madem öyle herşey parasına göre arkadaşlar zaten fırsatçı bir insan olsam bu arabaya bu parayı harcamam merak etmeyin arkadaşlar

Dert etme, sıkıntı yok :)

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
ama böyle bi konu açıldığı iyi oldu böyle düşünen arkadaşlarda gerçeği öğrenmiş olur ayrıca bu vosvos evin dördüncü arabası madem böyle düşünceler var bunuda belirteyim

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
Arkadaş çok içten birine benziyor, ben ''bu platformda aracıma reklam yapayım da iyi paralara satarım'' gibi bir düşüncesi olacağını sanmıyorum. Bir meraklısı çıkar, parasını verir alır. Arkadaş da başka bir projeye başlar. Kimse rahatsız olmamalı..

ki o bile yok aklımda ben projemle mutluyum :D en az benim kadar mutlu olacak birine satarım parası çıkmaz ama olsun iki yıl tadını çıkardım 15 binde kaçsın sıkıntı yok kafası var daha çok :D

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
ki allah görüyo bu başlık burda durduğu sürece eve hangi araba alınırsa benim hangi arabam olursa hepsini açıcam hepsini koyucam ve bayiden alınamayacak,bir eşi daha bulunamayacak aracım olduğu takdirde videodan hemen sonrada ilana koyucam bu böyle olacak :) ama şimdi sinan abi der gel cayenne i çekelim gidip videodan sonra onu koymam girin sahibindene aynı opsiyonlusunu bulun alın derim :D

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
Ben de Sinan Abi'ye aracımı (https://www.otopark.com/forum/threads/bmw-z3-roadster.996/) teste vermek istiyordum fakat benim de yaza doğru //M ailesine geçmek gibi bir düşüncem var. Test'den sonra satılığa çıkınca bu muameleyi görmekten biraz çekindim açıkcası.
ya bırak sende benim gibi böle bi sinirlenirsin olur biter :D m e geçince onuda verirsin bizide boşca doyurursun arkandan bol bol dua ederiz :D edit:bolca* olacak bunuda yanlış anlamayın bari :D

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bana garip geldi acikcasi madem paraya ihtiyac yok daha ucuza sat yaptigin masrafi gosterme yada yani.neyse test çek piyasa yap 70 lira harcadım de 55 liradan ilana koy nazarlik de bu sefer baslik sahibi net hakli.

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
ama düşünce yapısındaki farklılıklar bu tip yanlış anlaşılmalara sebep olabiliyor demekki en son masraf kağıdını çekip atıcam buraya o olacak :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım