1995 Model BMW E34 520İ Alırken dikkat edilmesi gerekenler

mete25

Profesör
4 Mar 2019
499
1,227
2,395
Ankara
Marka
BMW
Ben aracı alırken eski sahibi 10 40 kullandığını söylemişti. Ben de castrol magnatec 10 40 kullandım. Yaklaşık olarak 5.5 litre alıyor.
Sanırım lpg sistemini sökmek istiyorsunuz. Bu benim de planlarım arasındaydı fakat sonradan gerek duymadım, sadece kullanmıyorum. Belki ilerde lpg tankını söktürebilirim.
Bildiğim kadarıyla turbolu araçlar dışında manifold delinerek montaj yapılıyor. O yüzden değişmek gerekir.

BMWE34

Senkromeççi
21 Tem 2019
7
0
70
33
Marka
BMW
Konuyu açtığım zamanla şuan yazdığım zaman arasından 3 ay geçmiş ve 3 ayda önüme bir sürü sorun çıktı ve sorunlar aşıldı artık tam anlamıyla E34 alma aşamasındayım. Bi' araba buldum ama araç 2016'da gümrükten satın alınmış. 5664 yoluyla detaylı sorgulattığım da 2 plaka değişimi Ankara ve daha sonra İstanbul olarak değişmiş. Bide sorugulama da son sahiplik süresi 4 ay yazıyordu onu tam anlayamadım beni aydınlatabilir misiniz? Ek olarak araca hiç LPG takılmamış.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Konuyu açtığım zamanla şuan yazdığım zaman arasından 3 ay geçmiş ve 3 ayda önüme bir sürü sorun çıktı ve sorunlar aşıldı artık tam anlamıyla E34 alma aşamasındayım. Bi' araba buldum ama araç 2016'da gümrükten satın alınmış. 5664 yoluyla detaylı sorgulattığım da 2 plaka değişimi Ankara ve daha sonra İstanbul olarak değişmiş. Bide sorugulama da son sahiplik süresi 4 ay yazıyordu onu tam anlayamadım beni aydınlatabilir misiniz? Ek olarak araca hiç LPG takılmamış.
Son sahibi (yani şuanki) 4 ay önce almış demek oluyor

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım