1997 E36 318is Montreal Blau Metallic ( 98.000 km)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Milyar kalmadı artık öyle bi para kimsede yok da :) Normal yani 60 a anlaş al. Piyasadaki çöplerden sonra bu diamond. Bu km de almanyada zor bulunur.
Milyar nasil kalmadi anlamadim. Benim bu tur araclarda bakacagim ilk sey airbag sayisi . Sonrasi metal yorgunlugu alt takim boya vs diye gider km guzelde ben 8 yasimda iken cikan bir arabanin kazasinida dusunmek istemem muhtemel gunumuzdeki bos araclardan kotudur ama arabanin konforudur vs tartisilmaz tabiki.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
nerdeyse 20 sene boyunca niye doğru düzgün binmemişler ki bu arabaya anlamıyorum
Benim pederinde araci boyleydi meslek dolayisi olabilir sirket arac vermistir veya en son secenek kirada oturup son model araba alanlarin klasik hazin sonu yani kapinin onunde yatirmisda olabilir zamaninda

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
caninizin kiymeti yoksa neden olmasin ?
90lı yıllarda çıkan e36 ve günümüz golfünün crash testinin aynı olmasını kimse beklemez.e46 36 ya göre daha safety bir araç zaten.Canı çok kıymetli olan gider volvo alır saab alır ama maalesef trafikte göremiyoruz. Passat fluence polo vb her taraf.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
90lı yıllarda çıkan e36 ve günümüz golfünün crash testinin aynı olmasını kimse beklemez.e46 36 ya göre daha safety bir araç zaten.Canı çok kıymetli olan gider volvo alır saab alır ama maalesef trafikte göremiyoruz. Passat fluence polo vb her taraf.
Cani kiymetli olan asgari hava yastigi olan araclari almali mumkunse yan carpmalarda koruyacak olan yanal hava yastiklarida dahil ozellikle 60 milyar verilecekse diye dusunuyorum tabi bununda yetmedigi kisiler volvo alabilir o ayri. Her taraf o araclarla dolu dogru kendimin kullandigi arac da yollarda nadir gorulen cok tercih edilmeyen bir marka evet nadir olmak guzelde bunun yaninda guvenlikte lazim eger o araba 30 milyar olsaydi dusunulurdu benim fikrim bu yonde.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
caninizin kiymeti yoksa neden olmasin ?
Canım kıymetli ama gerçek kazaların EuroNcap'teki gibi olmadığını bilecek kadar da bilinçliyim. Tamam EuroNcap testleri kıyaslama yapmakta en büyük etken ama yine de tam yeterli değil. Bu arada arkadan itişli 1997 model bir arabadan alınacak sürüş keyfinin çeyreğini bile Golf'ten alamayız. Hidrolik direksiyon, manuel vites ve arkadan itişin keyfini çok üstlere çıkmadıkça hiçbir arabadan alamayız. Bunu senin de bildiğini umuyorum.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Canım kıymetli ama gerçek kazaların EuroNcap'teki gibi olmadığını bilecek kadar da bilinçliyim. Tamam EuroNcap testleri kıyaslama yapmakta en büyük etken ama yine de tam yeterli değil. Bu arada arkadan itişli 1997 model bir arabadan alınacak sürüş keyfinin çeyreğini bile Golf'ten alamayız. Hidrolik direksiyon, manuel vites ve arkadan itişin keyfini çok üstlere çıkmadıkça hiçbir arabadan alamayız. Bunu senin de bildiğini umuyorum.
Bende biliyorum evet ama ailede sayi artinca sorumluluklar artinca ve ustune istanbulda her turlu kazayi gordugumden gonul isterdi volvo alayim ama yinede belirli korumalari olan araclari tercih edebiliyorum c segmentinde. Evet belkide eski kasa bmw nin surus keyfi baskadir ama is gunumuzde yasamaya geldiginde malesef her araba severin bir gun yasayacagi mantik ve kalp ikiliminde galip gelecek taraf hep mantik.(bu arada golf kullanmiyorum mazda ya sahibim ) belki arkadan itis degil ama daha ustun limitlerde viraj kasabileceginiz c segmenti araclar var piyasada .60 milyara 99 kasa o yuzden bana garip geldi

Son düzenleme:

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Bende biliyorum evet ama ailede sayi artinca sorumluluklar artinca ve ustune istanbulda her turlu kazayi gordugumden gonul isterdi volvo alayim ama yinede belirli korumalari olan araclari tercih edebiliyorum c segmentinde. Evet belkide eski kasa bmw nin surus keyfi baskadir ama is gunumuzde yasamaya geldiginde malesef her araba severin bir gun yasayacagi mantik ve kalp ikiliminde galip gelecek taraf hep mantik.(bu arada golf kullanmiyorum mazda ya sahibim ) belki arkadan itis degil ama daha ustun limitlerde viraj kasabileceginiz c segmenti araclar var piyasada .60 milyara 99 kasa o yuzden bana garip geldi
Ben de güvenliği önemserim ama böyle bir arabayı görünce de gözüm güvenlik falan görmedi. Bozulmamış eski arabaları çok seviyorum.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Zevk olarak kıyaslanamaz tabii, duygusal olarak baktığımızda da BMW 20 yıllıkta olsa onu seçeriz çoğumuz. Ancak günlük kullanım şartları, yakıt fiyatları, güvenlik vb. bir çok farklı nedenle kaptana katılıyorum bende.

Ayrıca Volvo falan ileri örnekler, pahalı marka. Günümüzdeki bir çok araba (B sınıfları dahil) 20 yıl önceki BMW'den güvenilirdir. Üretim teknikleri gelişti, güvenlik standartları arttırıldı vs.

15 Mar 2017
417
1,083
2,645

Nisan 2015 de satın almak için gidip bakmıştım. Makine Mühendisi Nida Abideydi. Motoru nadir araba nadir babamla vazgeçtik baktıktan sonra ama hep aklımdadır. Ras geldi bu videoda öyle gezerken gördüm ve garip oldum..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım