2. El Piyasasına Yorumlarınız

MUE

Senkromeççi
27 Ağu 2020
19
29
70
27
Gaziantep
Marka
Ford
Artıyor, artmaya da devam edecek gibi duruyor. :) Başka yorumlanacak bir tarafı yok, artıyor. :) Şarap mahzeni gibi ülkeyiz.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Doğruluğunu bilmiyorum, %99 doğru, bir haber aldım. Kasım ayında ÖTV düşecek diyorlar.

images

6MSahin1

Muhammed ŞAHİN
Profesör
26 Şub 2020
66
52
1,010
Trabzon
Marka
Honda
O corsaya 65 lira veren adamın aklına yanayım :D Doğru olduğuda tartışılır tabi ..

Losturcos

Asfalt Kurutucu
11 Haz 2019
61
34
520
31
Tokat - Mersin
Marka
BMW
Ben bu ülkede yükselen bir şeyin düştüğünü daha görmedim. Araba fiyatları önce çok geliyor insanlara aradan 1 ay geçiyor yakınmalar başlıyor. Keşke geçen ay alsaydık diye.

6MSahin1

Muhammed ŞAHİN
Profesör
26 Şub 2020
66
52
1,010
Trabzon
Marka
Honda
Ben bu ülkede yükselen bir şeyin düştüğünü daha görmedim. Araba fiyatları önce çok geliyor insanlara aradan 1 ay geçiyor yakınmalar başlıyor. Keşke geçen ay alsaydık diye.

Valla keşkelerle neler kaçırdık bi bilsen :D Birde bizim millette şey var araca bakmaz etmez, satmaya kalktınmı öyle bi anlatırki araç fabrikadan yeni çıkmış :D birde görürsün araç üzerindeki hata vs. fiyattanda düşmez :D

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Kendi aracımı iki sene önce aldım fiyatı x2’nin üstüne çıktı, iki ay önce mito’ya niyetlendim piyasası iki haftada 15 lira arttı. Düşecek diyende beklemeye devam etsin zararına zarar katar.. Olan hepimize oldu anlayan sayısı %1

6MSahin1

Muhammed ŞAHİN
Profesör
26 Şub 2020
66
52
1,010
Trabzon
Marka
Honda
Birde şimdi otomobil firmaları opsiyon olarak sunuyor birçok özelliği eskiden paket paketti hangisi fulse alırdım donanım sunmazdı para kazanma prensipleri iyice derinleşiyor.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Mevcut araç satıldığında hedeflenen alınacak modelin rakamı arttığı sürece maalesef bu şekilde artışlar devam edecektir. Bir de çivi çakmadan sırf ben o bu yazdı diye rakam uçuranlar var ki evlerden ırak.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım