Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,493
1
4,780
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Çokça kez kapısından döndüğüm bir araba stilo. Bizim memlekette iyi araba kullanmak için en az 10 sene geçmesi gerek. Anca öyle alınabilir hale geliyor.

pulatfth

fatih pulat
Takipçi
9 Şub 2022
1
0
10
39
adapazarı
Marka
Fiat
Burası oto prestij ! Nerede görsem tanırım çok doğru bir tercih .

Dost tavsiyesiyle keşfettik , satana kadar da oraya götürdük Güner usta ve İbrahim usta iyi tanır . İtalyan bir aracım olsa yine ondan başkasına götürmem ..

Edit : Saçma sapan bir harekette bulunursanız benimde haberim olsun , @onemanband ne veriyorsa 500 fazlası :D
Merhaba, Oto Prestij İzmit'de mi acaba? Bende Stilo var, çoktandır kullanıyorum. Genel bir bakım yaptıracağım. Adapazarı'nda anlayan bir usta yok maalesef.
İyi çalışmalar..i

Gerçekten çok iyi bir yer. Bende tavsiye üzerine gitmiştim. Aracı aldığım gün yanlarında aldım soluğu, sonra günde sözleştik ve her şeyini en iyi şekilde hallettiler. Yine ufak tefek her şeyde onlara gittim ve satana kadar gitmeye devam edeceğim :D

Çok teşekkür ederim bu arada :)

@Munferit @kenblock

Moderatör tarafında düzenlendi:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,206
5,320
İzmir
Marka
Toyota
3 yıllık deneyime başlıyoruz.Sanırım forumda benden daha tecrübeli stilist yoktur devam.

Motor içi sağlamdır
Ateşleme randıman tutturuna kadar bobin enjektör ve kablolarından sorun yaratır
Elektriğin geçtiği her aksam bozulma ihtimali olan bir parçadır olarak aklınıza yazmalısınız.
Bagajı geniştir rahat rahat kampa pikniğe götürür valiz taşır eder.
5 kişi uzun seyahate çıkabilirsiniz.Bir yere varma konusunda aceleniz yoksa eğer.Varsa sorun çıkarttığında sövebilirsiniz.
Sürücüye ve yolcularına müthiş görüş açısı ve konfor sunar geniş camları ile.
Plastik fitilleri kalın ve etlidir yırtılma ezilme çürüme yapmaz.
Kaportası görünenden daha hassastır.Kolay ezilür bükülür.
Yalıtımı çok iyidir motorun emme manifoldu ve aniden yanabilen arıza ışık ikaz sesleri dışında dış dünyadan kopuk seyahat edersiniz.
Süspansiyon çalışma aralığı dardır.
Yayları yumuşak yatmaya meyilli bir arabadır.
Lastikleri piyasa lastiğidir ucuzdur kolay bulunur.
Parçaları alfa romeo yada fiat ortak parça havuzundan bulunur.Nadiren parça sorunu yaşarsınız onda da stilo sayfası var orda siparişle bulursun.
2022 model e yeter bu gitsin gelsin diye baktığınız arabalardan daha teknolojik oyuncakları vardır. Bu oyuncaklar ilginç şekilde bozulmuyor.Bozulanlar hiç de oyuncak olmayan hayati parçalar olur.
Motoru canlıdır.İyi gider sizi 1,6 dizel turboya 1,2 benzinli turbo arabalara kadar kimseye üzdürtmez.
Şanzımanı kemiksiz yumuşak geçmeli bir şanzımandır.Tabii yağını fullde tutmayı başardığınız sürece.
Virajları yatarak döner.Cesaretiniz varsa o yatmalara aldırış etmeden devam edersiniz çok iyi dönersiniz.Çok çok fazla arabayı üzer.

İç dizaynı ve bakımlı ve temiz bir stilo, kullanıcısına yanına kimi bindiriyorsa maliyetini ve yaşını tahmin ettiremeyecek şıklıkla ve konforla karşılar.Eşik aydınlatmaları ambiyans ayak, okuma ışıkları bulundurur.Çift hazneli torpido gözü içi kadife kaplıdır. Trimlerdeki malzeme kalitesi dokunana ve bakana yüksek kaliteyi hissettirir.

Çok yakar. Yaktığı kadar da gitmez. Şehir içinde çok yakar. Trafikten nefret eder.

Bakımları 15.000 dedir.Ama daha öncesinden büyük bakım gerektiren sorun çıkartırsa 15.000 den önce bakımını yaptırmayı tavsiye ederim.

Evin 2.arabası olarak üzerine acil durumları yükleyeceğiniz başka bir sağlam araba varsa evde. Stiloyu almanızı tavsiye ederim.Paranızın karşılığında çok çok çok fazla araba vaader.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım