Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SineWave

Profesör
22 Kas 2016
52
333
1,210
Bu da benden gelsin. Cosmo, açılır panoromik sunroof, adaptif şasi (IDS+), CID yol bilgisayarı vs. :)

jgm8kr.jpg

26BrXq.jpg

EmkgaA.jpg

Ba3rpg.jpg

nQZR80.jpg

SineWave

Profesör
22 Kas 2016
52
333
1,210
Z16XER kodlu motora sahip. Alt devirlerde davranışı biraz tuhaf. LPG ile sübap sorunu yaşayanlar var ama bende LPG yok. Hali hazırda yazılımlı kullanıyorum. Bir sıkıntım yok şükür. Biraz yakıtı can yakıyor sadece. :)

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Sol farım kesmişti. Standart takmak yerine ikisine de daha iyi ampül takmak istiyodum sohbet konusunda da sormuştum ne takmalıyım diye. Philips Xtreme Vision %100 olanı aldım. Bunun fiyatı 63 tlydi. %130 olan 120 civarı bir şeydi H7 için. Sanırım benim aldığım bi eski tipi. Ama aydınlatması gayet tatmin etti beni. Ön camda 0.50 film var ona göre yine iyi gösteriyor.
On cam filmi görüşü etkiliyor mu, güneşi kesiyor mu, antalyada cehennem sıcakları var şuan taunusa yaptırmayı düşünüyorum önerir misin
Edit: on arka yan ve en arka camlarda dandik 3 numara film var mevcutta

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
On cam filmi görüşü etkiliyor mu, güneşi kesiyor mu, antalyada cehennem sıcakları var şuan taunusa yaptırmayı düşünüyorum önerir misin
keske 1 yaptırsaymısım arkalarıda 3 yaptırsaymısım diyorum. Kesinlikle yaptır ama ön cam a çekilen filmin kaliteli olması lazım. Benimkisi LLumar hiç görüş kaybı yok ona özen göster 1 numara da yaptırsan olur.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
en azından ön cam için paraya kıyıp iyisini yaptırmak lazım sağa sola ön kadar bakmadığımızdan sıkıntı olmuyo da dandik film göz yoruyo

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Ön cam filmi diğerlerinden daha önemli çünkü daha panoramik ve araç içeriye %30 ısıyı ve ışığı ön camdan alıyor bende yaptırmayı düşünüyorum ancak kurdan dolayı tavan yapmış fiyatlar

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Üstad satılık mı?
Üyenin profiline yazarak iletişime geçerseniz seviniriz.

Garaj konularında neden düzenleme yetkisinin genelde alındığına dair sitem edenler oldu. En güzel örneği bu işte.

Sayfalarca yazılmış, beğenilmiş mesajlara . koyup gitmek, bir foruma yapılabilecek en büyük zararlardan birisidir.

Bu konuyu çöpe taşıyorum.

Bunun gibi suistimal edilen konuların hepsi çöpe gidecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım