2019 Ford Puma

DouglasAdams

DOKTOR
Stage 1
Beğeni Puanı
20,827
Marka
Toyota
Yeni debriyaj sistemine bakınca diyorum ki, baskı balata bitmeden bu arabayı satmak gerek. Bu yeni volanı baskı balatası temiz 10 binlik yapar.

Bir de Romanya üretimi Ford'ların kalitesine hiç güvenim yok. Özellikle mevcut kasa Connect ben kalitesiz üretildim diye bağırıyor.
Daha kaliteli crossoverlardan pahalı olacağı da aşikar Tc de.Adam captur vari arabasını troc parasına veriyor :D

SwedishMetal

Profesör
Beğeni Puanı
1,265
Marka
Volvo
Yeni debriyaj sistemine bakınca diyorum ki, baskı balata bitmeden bu arabayı satmak gerek. Bu yeni volanı baskı balatası temiz 10 binlik yapar.

Bir de Romanya üretimi Ford'ların kalitesine hiç güvenim yok. Özellikle mevcut kasa Connect ben kalitesiz üretildim diye bağırıyor.
Makyajlıları İspanya üretimi. Onda nasıl acaba ?

stan

Rahmi Tanır
Panpa
Beğeni Puanı
4,448
Marka
Alfa Romeo
3 gündür italya'dayım. Ford Eco Sport kiralık olarak verdiler, 1000 km falan yol yaptım. Leş gibi araba kendileri, bu yeni puma da onun laciverti olur ancak.

Nerede eskiden ralli etaplarını yırtan, ps1'de oynadığımız o minnak puma.

Yazık.

dthhasan

Hasan
Panpa
Beğeni Puanı
6,089
Marka
Renault
eski pumalar tigraya benziyordu.yenisi captur boyutlarında sportage olmuş

mgdedeoglu

Panpa
Beğeni Puanı
8,606
Güncel otomobil trendleri düşünülürse çok mantıklı hareket. Tasarımını da beğendim, güzel fiyatlandırma olursa iyi satar. Ha Tr'de ne olur orasını bilemem.

muhammed37

Profesör
Beğeni Puanı
618
Şimdi bu araba yeni 2008 in rakibi değil herhalde ecosport mi oluyor onun rakibi çünkü bu yanına yaklaşamaz

dthhasan

Hasan
Panpa
Beğeni Puanı
6,089
Marka
Renault
Konanın tipi güzel.4x4 270 tork 177 beygiri var.
Reklamı ise bence aşırı güzel

muhammed37

Profesör
Beğeni Puanı
618
Böyle bir yorum yaptığınıza göre ilgili görseldeki tüm araçları karşılaştırabilecek kadar deneyimlemişsiniz. Müsait bir zamanınızda başta Peugeot 2008 modeli olmak üzere ilgili araçlara ait deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir misiniz ?
Fotoğraftaki 3 otomobilin daha Türkiye pazarına gelmediğini düşünürsek bu yorumu dış tasarımı a göre yaptığımı anlarsınız diye umuyordum

wagnerfrost

Senkromeççi
Beğeni Puanı
5
Marka
Volkswagen
Crossover segmentinde çok fazla rağbet göreceğini düşünmüyorum..