KAPALI 210.000 TL'ye Araba Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
image.png
Ekli dosyayı görüntüle 14778
mercedes-benz-gla-class-gla-200-amg-line-premium-plus-5dr-249301228-1.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 14778 merhaba, arabayı alacağımız kişi bayan ve araca genellikle 3 kişi binilecek, hem uzun yol hem de şehir içi yol yapacak (yoğun trafik değil), şehir içinde gideceği yollar genellikle asfalt ama bazen bozuk parke'ye girecek, dizel olması ve az yakması önemli,ikisinin de amg paketi alınacağı için büyük jant olacak ve konfor hangisinin daha iyidir? hangisi daha az yakar? sevmediğiniz yönleri? kronik problemleri varmadır?
yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,288
1
9,438
4,970
kocaeli
2013 A nın arkasına iki arkadaş zor sığdık bacakları yan çevirdik falan anca oturabildik,cla ya hiç binemedim a ya göre daha uzun olduğu için belki diz mesafesi yeterlidir diye düşünmüştüm ama konfor dediğiniz gibi ise alınacak bir araba değil gibi gözüküyor,ben c kasa ya da hayran kalmamıştım onunda sevmediğim yanları var ama en azından arkadan itişli :D:D
kuru zeminde pek bi hüneri yok ama parlak asfaltta hele bide yağmurluysa sport+ da beni tatmin etti diyebilirim.
Abicim adamlar bajaj qute'ye bile 4 kişi biniyor siz nasıl A serisine sigamadiniz ya ?

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Abicim adamlar bajaj qute'ye bile 4 kişi biniyor siz nasıl A serisine sigamadiniz ya ?

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
önde 1.65 li boylarda 2 kişi oturuyordu,arkada biz de kafamız tavana değiyor diye ortadaki yolcu koltuğuna yaslandık hafif ama dizler de ön koltuğu zorluyordu yani ,açmak lazımdı bacakları, allahtan 15 km gittik yoksa insan kafayı yer arkada :D:D:D
Bajaj a hiç binmedim ama denemek çok istiyorum :):)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Ekli dosyayı görüntüle 14780 Ekli dosyayı görüntüle 14778 Ekli dosyayı görüntüle 14779 Ekli dosyayı görüntüle 14778 merhaba, arabayı alacağımız kişi bayan ve araca genellikle 3 kişi binilecek, hem uzun yol hem de şehir içi yol yapacak (yoğun trafik değil), şehir içinde gideceği yollar genellikle asfalt ama bazen bozuk parke'ye girecek, dizel olması ve az yakması önemli,ikisinin de amg paketi alınacağı için büyük jant olacak ve konfor hangisinin daha iyidir? hangisi daha az yakar? sevmediğiniz yönleri? kronik problemleri varmadır?
yardımcı olursanız sevinirim.
2015 cla200 amg kullandım ve birçok kez önde ve arkada yolculuk yaptım aşırı sert bir araba böbrek taşı düşürten cinsten hatta böbrek bile düşürebilirsiniz

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
2015 cla200 amg kullandım ve birçok kez önde ve arkada yolculuk yaptım aşırı sert bir araba böbrek taşı düşürten cinsten hatta böbrek bile düşürebilirsiniz
bu gruptan da dahil olmak üzere herkes aynı şeyi söyledi valla, ama yollarda çok gördüğüm bir araba ,demekki alanlar yakıtına ve tasarımına kanıyorlar.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
neden açıklayabilir misiniz ? GLA ile CHEROKEE yi karşılaştırdığımızda cherokee daha önde bence
4wd olması ve arazi modları ,daha konforlu ve daha yüksek olması ,daha fonksiyonel multimedya ekranı vs.

GLA demedim ki C200d dedim. Ha ona da açıkla dersen :

1) Araziye çıkılmayacaksa yüksek olması dışında şehir içinde bir avantajı yok
2) C200d yakıt tüketimi oldukça düşük
3) Mercedes ile Cherooke kalite anlamında aynı kefeye koyulmaz. Adı Mercedes ile aynı satıra dahi yazılmaz
4) İkinci elde Cherooke ile Mercedes'i kıyaslamak da anlamsız olacaktır. Mercedes Cherooke kadar değer kaybetmez
5) MTV dezavantajı

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
GLA demedim ki C200d dedim. Ha ona da açıkla dersen :

1) Araziye çıkılmayacaksa yüksek olması dışında şehir içinde bir avantajı yok
2) C200d yakıt tüketimi oldukça düşük
3) Mercedes ile Cherooke kalite anlamında aynı kefeye koyulmaz. Adı Mercedes ile aynı satıra dahi yazılmaz
4) İkinci elde Cherooke ile Mercedes'i kıyaslamak da anlamsız olacaktır. Mercedes Cherooke kadar değer kaybetmez
5) MTV dezavantajı
yakıt konusunda haklısınız ,evet araziye de çıkmayacak pek sadece kar görür 1-2 ay okadar,mercedes ile cherokee değil de GLA ile CHEROKEE yi karşılaştırdığımızda CHEROKEE daha üstün GLA dan.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım