KAPALI 210.000 TL'ye Araba Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
image.png
Ekli dosyayı görüntüle 14778
mercedes-benz-gla-class-gla-200-amg-line-premium-plus-5dr-249301228-1.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 14778 merhaba, arabayı alacağımız kişi bayan ve araca genellikle 3 kişi binilecek, hem uzun yol hem de şehir içi yol yapacak (yoğun trafik değil), şehir içinde gideceği yollar genellikle asfalt ama bazen bozuk parke'ye girecek, dizel olması ve az yakması önemli,ikisinin de amg paketi alınacağı için büyük jant olacak ve konfor hangisinin daha iyidir? hangisi daha az yakar? sevmediğiniz yönleri? kronik problemleri varmadır?
yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Ben bu secenekler arasinda 2016 C200D AMG ile 2015 JEEP CHEROKEE LIMITED arasinda kalirdim, CLA, GLA ve C serisini kisa sureli kiralik araclarda deneyimledim, GLA ve CLAyi tavsiye etmem, bence listedeki en son tercih GLA olurdu.

Cherokee deneyimim olmadigi icin net yorum yapamiyorum, diger ucu arasinda ben C200D'yi secerdim.
cherokee nin c200d ye karşı avantajı 4wd olması, konforlu olması ve daha güçlü bir motora sahip olması,iç mekan olarak c 200d ye kafa tutabilecek bir araç değil zaten cherokee , gla ve cla yı kesin olarak sildim kafamdan zaten , aklımda son 6 araç var
1-c200d amg
2-jeep cherokee limited
3-jaguar xe
4-volvo s60
5- Mini Countryman
6-mini clubman

Mmertkok

Düz Yol Gazcısı
26 Ağu 2018
6
4
145
Evet birazcık işi kızıştırıcam fakat eminim bu çoğu araçtan çok daha kaliteli daha performanslı bir kaç araç söyleyim.
1-) Ben yüksekte olmayı severim derse audi Q5 2.0 tdi quattro lar var 2012 modellerden itibaren bakabilirsiniz her fiyat aralığında çıkıyor.
2-) Yine audi den gideceğim birazcık sportiflik seviyorsa tipide hoşuna gidecekse eğer 2014-2015-2016 Audi A5 lere bakabilir.
3-) Yok o kadar sportifliğe gerek yok benim arabam birazcık da küçük olsun derse yine 2.0 tdi Audi A4 2014-2015-2016 model.
Evet şuan audi sevgimi göstermiş olabilirim ama ülkemiz şartlarında yeni model 2.0 tdi üstelik 4 çeker bir arabaya binmek çok zor ama temiz 2. Ellerde çok rahat bulunuyor sizinde bakmanızı öneririm hata hiç beğenmedi siz direkt olarak Audi a3 herhangi bir motoru göstere bilirsiniz mercedes a dan cla dan kat kat daha konforlu daha iyi bir araba.

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
ben bunu daha yeni aklıma getirdim sportiflik çekici görünür rahatlık yükseklik vs. vs. isterse tiguan var 180 binden başlıyor bieazcık aksesuar eklersiniz olur biter

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,069
4,352
4,220
varsova
Marka
Porsche
cherokee nin c200d ye karşı avantajı 4wd olması, konforlu olması ve daha güçlü bir motora sahip olması,iç mekan olarak c 200d ye kafa tutabilecek bir araç değil zaten cherokee , gla ve cla yı kesin olarak sildim kafamdan zaten , aklımda son 6 araç var
1-c200d amg
2-jeep cherokee limited
3-jaguar xe
4-volvo s60
5- Mini Countryman
6-mini clubman

Bu siradakilerden tercihim volvo S60 yada C200d amg olurdu, yuksek istiyorsam jeep cherokee secerdim, mini countryman cok govde salinimi veriyor malzeme kalitesi cok ucuz plastik, ayrica clubman piyasada tutmayan model (avrupada oyle)

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Bu siradakilerden tercihim volvo S60 yada C200d amg olurdu, yuksek istiyorsam jeep cherokee secerdim, mini countryman cok govde salinimi veriyor malzeme kalitesi cok ucuz plastik, ayrica clubman piyasada tutmayan model (avrupada oyle)
evet mini Cooper ın 2. eli iyi değil maalesef,c kasa da peynir ekmek gibi satılıyor,s60ı 2.sıraya koydular kendileri şuan için c200d ye bakıyoruz ,kendilerinde marka algısı baskın olduğu için Volvo diyince yüzleri ekşidi, oysaki Volvo nun kadranlarına hayranım o ayrı konu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım