KAPALI 210.000 TL'ye Araba Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
image.png
Ekli dosyayı görüntüle 14778
mercedes-benz-gla-class-gla-200-amg-line-premium-plus-5dr-249301228-1.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 14778 merhaba, arabayı alacağımız kişi bayan ve araca genellikle 3 kişi binilecek, hem uzun yol hem de şehir içi yol yapacak (yoğun trafik değil), şehir içinde gideceği yollar genellikle asfalt ama bazen bozuk parke'ye girecek, dizel olması ve az yakması önemli,ikisinin de amg paketi alınacağı için büyük jant olacak ve konfor hangisinin daha iyidir? hangisi daha az yakar? sevmediğiniz yönleri? kronik problemleri varmadır?
yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
konfor arıyorsanız birincisi amg paket almayın çok sert süspansiyonlar, ala hem dar hem anlamsız bir araba birkaç gün kullandım kesinlikle önermem, gla amiyane tabirle cip dense de crosscountry denilebilecek bir araç claya göre daha konforlu ama bagaj ve arka koltuk dar, hızlanma hayal kırıklığı hem de pahalı, jeep Cherokee masraflı olur kullanmadım başka yorumum yok hakkında,
benim size önerim yeni A serisi olur şu an 230000 tl olan versiyon 207000e veriliyor diyordu sanırım @sinan videoda

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Beş ilandan üçü yok satılmış sanırım bir tanesine de kapora vermişler. İkinci eli baya sağlammış zaten 0 km c segment hb arabayla aynı fiyat

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,210
45,801
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Son düzenleme:

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
konfor arıyorsanız birincisi amg paket almayın çok sert süspansiyonlar, ala hem dar hem anlamsız bir araba birkaç gün kullandım kesinlikle önermem, gla amiyane tabirle cip dense de crosscountry denilebilecek bir araç claya göre daha konforlu ama bagaj ve arka koltuk dar, hızlanma hayal kırıklığı hem de pahalı, jeep Cherokee masraflı olur kullanmadım başka yorumum yok hakkında,
benim size önerim yeni A serisi olur şu an 230000 tl olan versiyon 207000e veriliyor diyordu sanırım @sinan videoda
aaaa evet aklımdan çıkmış o araç, kendisine göstereceğim ,zaten iç mekanına bayılacaklardır
teşekkürler:)

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Mercedes'e o parayı vereceklerine, Jaguar XE'yi de beğenmedilerse şundan bir tane kapatıversinler. Konforlu, kaliteli, güzel bir otomobil. 2.0 190 hp dizel makine çok da güzel olur. Az da yakar iyi de gider. Alternatif olarak bir sun bakalım belki beğenirler.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...onic-hatasiz-boyasiz-kayitsiz-600967328/detay
jaguarı beğendiler ama kafaları mercedesde,volvo da güzel bir tercih önereceğim onu da teşekkür ederim :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,210
45,801
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
jaguarı beğendiler ama kafaları mercedesde,volvo da güzel bir tercih önereceğim onu da teşekkür ederim :)
Jaguar'la o kasa c'nin yol uzerinde ki meziyetleri ( konfor, surus zevki, viraj kabiliyeti v.b ) kiyaslanmaz o kadar diyeyim. Yol uzerinde her anlamda daha kaliteli bir otomobil. Iclerine sinerse en mantiklisi o olur. Zorlayacak tek seyse yedek parca bakim olur. Jaguar'in servis islemleri biraz daha zahmetli.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Jaguar'la o kasa c'nin yol uzerinde ki meziyetleri ( konfor, surus zevki, viraj kabiliyeti v.b ) kiyaslanmaz o kadar diyeyim. Yol uzerinde her anlamda daha kaliteli bir otomobil. Iclerine sinerse en mantiklisi o olur. Zorlayacak tek seyse yedek parca bakim olur. Jaguar'in servis islemleri biraz daha zahmetli.
ne gibi bir zahmet peki?
servis bulma konusu ise Zonguldak a en yakın ankara var Esenboğa yolundaki borusanda ve uzak değil bize

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,210
45,801
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ne gibi bir zahmet peki?
servis bulma konusu ise Zonguldak a en yakın ankara var Esenboğa yolundaki borusanda ve uzak değil bize
Yedek parca ve bakim maliyetlerinin diger premiumlara gore bir nebze daha pahali oldugunu duymustum 1-2 kullanicidan. Arastirmak lazim karar vermeden evvel. Yetkili servisler telefonla aranip bakim fiyatlari falan ogrenilmeli. Aralarinda bariz fark olmayabilir ama aldiktan sonra mide bulandirmasin en azindan.

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Bir yakınımda gla var cokca kullandım aman diyim bulasmayın. Arac Amg paket ve arka koltuklar berbat birkere cok dik ve inanilmaz rahatsizlar. Motor cok yetersiz sollmaya cıkarken besmele cekip cıkıyorum. 10bin kmden sonra heryerinden trim sesleri gelmeye basladı ve cok sert olmasına ragmen virajlardada bir + yönü yok ben c serisini alirdim.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Bir yakınımda gla var cokca kullandım aman diyim bulasmayın. Arac Amg paket ve arka koltuklar berbat birkere cok dik ve inanilmaz rahatsizlar. Motor cok yetersiz sollmaya cıkarken besmele cekip cıkıyorum. 10bin kmden sonra heryerinden trim sesleri gelmeye basladı ve cok sert olmasına ragmen virajlardada bir + yönü yok ben c serisini alirdim.
valla mercedesden böyle bir araç beklemezdim , herkes aynı konudan yakınıyor,ikinci elleri de sağlam değil 1 haftadır gla lara bakıyorum daha bi tanesi satılmadı,dün c kasanın ilanlarını buraya kopyala yapıştır yapana kadar satıldı valla:)

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
valla mercedesden böyle bir araç beklemezdim , herkes aynı konudan yakınıyor,ikinci elleri de sağlam değil 1 haftadır gla lara bakıyorum daha bi tanesi satılmadı,dün c kasanın ilanlarını buraya kopyala yapıştır yapana kadar satıldı valla:)
ya bence volvo alın geçin hem sağlam hem konforlu daha ne istiyorlar kadınları anlamıyorum wala :):)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,069
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Ben bu secenekler arasinda 2016 C200D AMG ile 2015 JEEP CHEROKEE LIMITED arasinda kalirdim, CLA, GLA ve C serisini kisa sureli kiralik araclarda deneyimledim, GLA ve CLAyi tavsiye etmem, bence listedeki en son tercih GLA olurdu.

Cherokee deneyimim olmadigi icin net yorum yapamiyorum, diger ucu arasinda ben C200D'yi secerdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım