KAPALI 308 GTI by Peugeot Sport Alınır Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Yeşilmen

Muhammed
Düz Yol Gazcısı
1 Haz 2020
4
11
245
İstanbul
Marka
Audi
Merhaba arkadaşlar aklımda 308 gti by peugeot sport alma fikri vardı fakat 230.000tl verip almak ne kadar mantıklı ?

görüşleriniz için teşekkürler

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,060
3
15,309
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Hiçbir aracı almak mevcut fiyatlarıyla almak mantıklı değil ki.

Paranız varsa, araç temiz ise ve istiyorsanız alın kullanın.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Para konusu göreceli tabi.

Ama performans açısından müthiş bir araba. İzmir pistinde 5 tur 308 gti'ın sağ koltuğunda oturdum. Freni, hızlanması, yol tutuşu gerçekten muazzamdı. Tipi, özellikle önden çok standart br araba gibi gözükse de, çok kabiliyetli ve keyifli bir araba.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Maddi durum varsa hothatch araçların fiyatları normal versiyonları gibi değerlendirilmemeli. Hothatch'ler kendi başına bir segment diye düşünüyorum. Hele Türkiye'de 200-250 bin liradan aşağı doğru düzgün dizel otomatik bile yokken gerçek bir hothatch araca 230 bin lira kesinlikle verilir.

Özel bir gönül bağı yoksa aradaki 30 bin lirayı aracı geliştirmek, yakıt ve pist günü masrafları, kaliteli lastik seti gibi harcamalar için kullanabileceğimi düşündüğümden alternatif olarak 200 bin liraya Fiesta ST'yi de değerlendirmeye alırdım. Tabi bu benim şahsi tercihim.

Son düzenleme:

ardzngn

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
26
26
595
Ankara
Marka
BMW
Türkiye şartlarında alması da yürütmesi de görece kolay, en ulaşılabilir C hot hatch olarak mantıklı bir seçenek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım