KAPALI 60000 bütçe ne almalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Merhaba arkadaşlar

Başlıktan anlaşıldığı üzere 60000 tl civarı bir araç almak istiyorum . Öncelikle şunu belirtiyim şuan ki aracım 2000 model clio 2 ilk arabam olduğu için bununla başlamaya karar vermiştik artık hem küçük hem de yaşlı gelmeye başladı bütçeyi de hemen hemen denkleştirip aracımı satınca dediğim fiyatta araç bakıyorum . Sizlerin de önerilerinize ihtiyacım var .

Aslında düşüncelerim

Leon fr 2013 civarı
Focus titanium veya x 2012 ve üstü
Golf 6 veya 7 motorunda kararsızım

Leonu yazma sebebim çok dolu ve güzel bir motoru olması tabiki diceksiniz hem fe yazdın hem ford dizel şöyle söyliyim fordun ecoobostu 1.6 bana çok 1.0 ı da az .

Senelik ortalama 20000 e yakın yapıyorum vites manuel tercihim . İkinci el de nasıldırlar motor ne olmalı , hangi araç olmalı , başka farklı bir modele mi bakmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim .

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Bence yeterli hocam yani araç zaten 105 bg günlük ihtiyacınızı karşılıyo hızlanmasıda iyi yinede performans istiyorsanız az
Anladım , bu işler kişiye göre değişir ama bence de 1.6 dizel araç için ideal .

Bu arada konuyu kapatabiliyormuyuz bilmiyorum . Sebebini açıklayayım :

Kararımızı verdik ailemin de görüşlerini alarak en mantıklısı yaza kadar daha birikim yaparak 80 bin bandına 1.6 tdi highline 110luk bir golf almaya karar verdik .

Ceed astra golf 6 leon focus megane i30 jetta auris civic bu modellerin birazını bu hafta birazını geçenlerde hepsini inceleyerek golf 7 highline donanım tdi motora karar kıldık . Allah nasip ederse bütçemizi denkleştirip onu alacağız arkadaşlar herkese fikirleri için çook teşekkür ederim .:)

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Anladım , bu işler kişiye göre değişir ama bence de 1.6 dizel araç için ideal .

Bu arada konuyu kapatabiliyormuyuz bilmiyorum . Sebebini açıklayayım :

Kararımızı verdik ailemin de görüşlerini alarak en mantıklısı yaza kadar daha birikim yaparak 80 bin bandına 1.6 tdi highline 110luk bir golf almaya karar verdik .

Ceed astra golf 6 leon focus megane i30 jetta auris civic bu modellerin birazını bu hafta birazını geçenlerde hepsini inceleyerek golf 7 highline donanım tdi motora karar kıldık . Allah nasip ederse bütçemizi denkleştirip onu alacağız arkadaşlar herkese fikirleri için çook teşekkür ederim .:)
Hayırlısı olsun hocam yapabilceğiniz en iyi seçimi yapmışsınız bana göre :)

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım