KAPALI 80-110 bin TL arası 2. el araba tavsiyesi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Herkese merhaba.Arkadaşlar her gün şehirler arası 30 km git gel yapacağım.Otomatik olması tercihim ama manuel de olur.Dizel düşünüyorum.Aklımda Golf Higline,Corolla Advance var.Km yapacağım buna rağmen satılması kolay zarar ettirmeyecek bir araba lazım.En önemli şey ses yalıtımı ve konfor.Golf o kadar pahalı ki alsam satamam diye korkuyorum fiyatlar acayip artmış.Ya da gözü karartıp Passat Comfortline DSG mi alsam diyorum 100 bin TL üzeri ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,311
45,975
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben de bu siteye bakıyordum şu an ama pek bişey anlamadım.CSC5 alim geçim en iyisi :) Bugün sordum 4 tane 2400 dediler,2000 TL yap dedim yok dedi,çok az zamanım vardı sigorta yaptıracaktım.Yarın 2200'e bağlar alırım.Bugün bir kaç ustadan öğrendim,bilmiyordum:lastiği taktıktan sonra değil 100-200 km gittikten sonra rot-balans yapmak gerekliymiş,küçük bir bilgi :) Sizin de mi mondeo var?
Tabii 100-200 km civarı lastiğin de rodajı oluyor. Telleri iyice şekillensin, hamuru kıvama gelsin v.s gibi etmenlerden dolayı. Benim profil fotomda gördüğünüz dizel focus'um var. Sizin araçtaki motorun aynısı var. Ama ben mondeo seven biriyim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım