KAPALI Abilerim yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,920
2
24,229
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Merhaba arkadaşlar. Tatlı bela kafamı kurcalayan bir sorum var.Siz değerli forumdaşlarımın bana yardımcı olabileceğinizi düşünerek bu konuyu açıyorum.
izmirde tıp fakültesi öğrencisiyim evim-okulum mesafesi 20 km hergün ort:50 km yapıcam ayda ort:900-1000 km kadar. 2 yıllık pederi kafaya alma çalışmalarım sonucunda 100 bin bütçe elde edebildim. Mazda CX3 1,5 skayactiv mi ? Yoksa CHR 1.2 turbo dynamic multidrive-s mi önerirsiniz?? İyi günler

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Öncelikle Ögrenci oğluna 100 bin bütçe ayıran babanın ellerinden öperim helal olsun. Araç seçimine gelince sanki Bana göre Toyota daha mantıklı duruyor gibi ama şunu söyleyeyim geçen hafta kalbur üstü inceleme fırsatım oldu bağacı çok ufak geldi bana iri bir bavul ancak sığar

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,920
2
24,229
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Öncelikle Ögrenci oğluna 100 bin bütçe ayıran babanın ellerinden öperim helal olsun. Araç seçimine gelince sanki Bana göre Toyota daha mantıklı duruyor gibi ama şunu söyleyeyim geçen hafta kalbur üstü inceleme fırsatım oldu bağacı çok ufak geldi bana iri bir bavul ancak sığar
Evet bagaj hacmi aklımı kurcalıyor haklısınız.Babama ilettim yazan kimse haklı helal olsun bana dedi:D

Zulfadli

Mehmet
Profesör
1 Eki 2016
103
193
1,185
Ankara
Marka
Hyundai
Ch-r aslında boyutlarıyla c-suv.Tasarım kastıkları için iç hacmi doğal olarak c-suv rakiplerinden aşağıda.B-suv olarak nitelendirilen hiçbir araç (dört tekerden tahrikli birkaç model hariç) arkada bağımsız suspansiyon bulundurmazken ch-r bu konuda sunduğu bağımsız suspansiyonla da ayrı bir yerde.
Tasarım olarak gerçekten içinde-dışında çalışılmışlık çok belli.Bu segmenttede bir temsilcimiz olsun diye üretilmemiş yani.
Özetle ch-r kendisine biçilen pahayı haketmeye daha yakın bence.

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,026
1,997
2,770
Marka
Subaru
Merhaba arkadaşlar. Tatlı bela kafamı kurcalayan bir sorum var.Siz değerli forumdaşlarımın bana yardımcı olabileceğinizi düşünerek bu konuyu açıyorum.
izmirde tıp fakültesi öğrencisiyim evim-okulum mesafesi 20 km hergün ort:50 km yapıcam ayda ort:900-1000 km kadar. 2 yıllık pederi kafaya alma çalışmalarım sonucunda 100 bin bütçe elde edebildim. Mazda CX3 1,5 skayactiv mi ? Yoksa CHR 1.2 turbo dynamic multidrive-s mi önerirsiniz?? İyi günler
Niye xv tercih etmedin? Bence xv nin fiyatları sana uygunsa ve araç ihtiyacını karşıyılıyor ise kanımca subaru daha iyi olur. İstanbul kozyatağında daloğlu, subaru showroomunu kapattı. Stoğundakileride satmaya çalışıyodu ve 2 tane xv si kaldı sanırım konuşursan daha ucuza bırakabilirler bence.

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
Chr 1.2 abimde var. Gayet memnun performans ve viraj kabiyetleride beklentileri karşılıyor. Cx3 de bence güzel bi araç fakat ülkemizde mazdanin piyasasının olmamasida soru işaretidir alırken. Bu arada chrnin yakıt tüketimi 7 7.5lara kadar düşüyor.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,920
2
24,229
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Niye xv tercih etmedin? Bence xv nin fiyatları sana uygunsa ve araç ihtiyacını karşıyılıyor ise kanımca subaru daha iyi olur. İstanbul kozyatağında daloğlu, subaru showroomunu kapattı. Stoğundakileride satmaya çalışıyodu ve 2 tane xv si kaldı sanırım konuşursan daha ucuza bırakabilirler bence.
İzmir de stok ellerinde kalmamıştı.Yakıt tüketimi de beni yorar açıkçası 1.6 atmosferik,1400 kilo üstü,13.8 sn 0-100.Bana biraz kallavi orta yaş arabası izlenimi uyandırdı.Öneriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
İzmir de stok ellerinde kalmamıştı.Yakıt tüketimi de beni yorar açıkçası 1.6 atmosferik,1400 kilo üstü,13.8 sn 0-100.Bana biraz kallavi orta yaş arabası izlenimi uyandırdı.Öneriniz için teşekkür ederim.
subaru her zaman aktif insanların arabasıdır, motor güçsüz gelse bile sizi düzlükte geçenleri ilk virajda tokatlar geçersiniz, canınız sıkılırsa korkmadan araziye girer sorunsuz evinize dönebilirsiniz ı llove subaru yaa :D

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,026
1,997
2,770
Marka
Subaru
Acelen yoksa fiyatı sana uyarsa makyajlısı güzel olmuş bence yinede bakmadan geçme derim :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,920
2
24,229
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Arkadaşlar merhaba.Bugün itibariyle Toyota C-hr Multidrive-s Şimsşek mavisi dynamic paketinden aracımı aldım.Seramik kaplama istediğim için ancak 6 Nisanda arabam elimde olacak.Bana burda yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Haaa bir de siz arabalarınıza isim koyuyor musunuz?Dünden beri isim düşünüyorum yavruma

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Arkadaşlar merhaba.Bugün itibariyle Toyota C-hr Multidrive-s Şimsşek mavisi dynamic paketinden aracımı aldım.Seramik kaplama istediğim için ancak 6 Nisanda arabam elimde olacak.Bana burda yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Haaa bir de siz arabalarınıza isim koyuyor musunuz?Dünden beri isim düşünüyorum yavruma
Valla biz genelde isim koyuyoruz. Hatta Tiguan'ımızın adı "Tigu" :). Tekrar hayırlı olsun allah kaza bela vermesin, tadını aldırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım