Akaryakıt Fiyatları

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
arabalar çok yakmıyor. buradan bir kez daha anlıyoruz..
Abi şu fabrika verilerini tutturabilen tek ülke biziz öyle bilekler yetişiyor ki ülkede karıncayı ezsek ayağımızı çektiğimizde yürümeye devam eder yemin ediyorum. Hayır o değil düz yolda cruise controlden daha az yaktıran bileklerden bahsediyorum

MehmetZahid

Düz Yol Gazcısı
12 Ocak 2018
8
7
145
arabalar çok yakmıyor. buradan bir kez daha anlıyoruz..
Hocam aynn öyle normal uzun yol kullanım bandında otomobiller fazla yakıt sarfiyatına sahip değil ama fiyatlar malum.... Örneğin bizim aracımız 2.0 enjeksiyonlu 1350 kg araba lpg 2.10 civarında idi 440 km yolu 70 liraya gittiğimizi hatırlıyorum 100_110km sabit hızla gidince şuan aynı mesafede belkide 100 lira yakıt yakıcak

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,314
1
9,473
4,970
kocaeli
Arkadaşlar, ekipmanı arabalarınıza bağlayıp en ekonomik devir bandı ve hızı bulalım. Videosunu yapalım youtubeye koyalım. Sizde aracınız hakkında daha fazla bilgilenmiş olursunuz. Böyle bir seriye başlasam diyorum tutarmı?
Tutar ama kameraymış , ekranmış extra bütçe ayırmadan birşey yapılırsa olur. Para harcamaya değecek birşey olmaz sanirim .

Eş dost arabasıyla yapılabilir .

Hatta haber sitelerine falan gönderirseniz " artan akaryakıt fiyatları nedeniyle ...... video " diye yayinlasalar iyi prim yapar .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Tutar ama kameraymış , ekranmış extra bütçe ayırmadan birşey yapılırsa olur. Para harcamaya değecek birşey olmaz sanirim .

Eş dost arabasıyla yapılabilir .

Hatta haber sitelerine falan gönderirseniz " artan akaryakıt fiyatları nedeniyle ...... video " diye yayinlasalar iyi prim yapar .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne parası harcıyacam. Aha bunun, aynısını başka arabayla yapacam. Tek fark aracın kendi sahibi sürecek olması. Araba i10 olmayacakda Mahmutun Puntosu, Kazım'ın Saxo su olcak.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,128
7
51,566
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Abi şu fabrika verilerini tutturabilen tek ülke biziz öyle bilekler yetişiyor ki ülkede karıncayı ezsek ayağımızı çektiğimizde yürümeye devam eder yemin ediyorum. Hayır o değil düz yolda cruise controlden daha az yaktıran bileklerden bahsediyorum
Valla doğru. CC'den daha az yakılabiliyor. Babam iddia etmişti, ben de kanıtlamıştım. Sonra ta beline kadar bayağı bir ağrıyor ayak bacak ama olsun, değer :D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Onu bunu bırakın nası bi psikolojiyse burda yakıt ucuz ben hala az yaksın diye basmıyorum. Kanımıza işledi benzin 1 tl olsun yine basmayız

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Onu bunu bırakın nası bi psikolojiyse burda yakıt ucuz ben hala az yaksın diye basmıyorum. Kanımıza işledi benzin 1 tl olsun yine basmayız
Abi niye basam 40 liraya depoyu fullerim paramı başka yerlere harcarım. Böyle bu fiyatlarla başka yere harcayacağın parayı arabaya veriyon

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Valla doğru. CC'den daha az yakılabiliyor. Babam iddia etmişti, ben de kanıtlamıştım. Sonra ta beline kadar bayağı bir ağrıyor ayak bacak ama olsun, değer :D
Kendi arabamın ş.içi fabrika verisi 5,1 ben 4 le 4,8 le 4,4 le gezebiliyorum 25 km lik mesafeleri.Bileğimi satışa çıkartabiliriz

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
polonya'da da 2-3 günde bir fiyatlar değişiyor. geçen gün carrefour'dan 4.39'a dizel almıştım bugün baktım 4.44 diyordu.. türkiye'ye döndüğümde beni büyük bir şok bekliyor olacak sanırım. :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım