Akıllı Telefon Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Valla şuan telefon alacak olsam; ya S8+, ya S7 Edge yada Huawei P10+ alırım. Hepsi şuan fiyat/performansta iyi.

Hepsiburada da 3.300'e S8+ var. Samsung Türkiye garantili.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
donma gibi problem yaşamak istemiyorsanız samsungtan uzak durun derim. yurtdışından htc u11 aldım yaklaşık 3 ay önce, gayet memnunum. androidte donma olmasın deyince bakacağınız 2 firma var bence. ya htc ya da direk google pixel serisi. huawei de iyi deniyor fakat hiç bir tecrübem olmadı

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Aynen. O yuzden hicbir iphone etkinliginde pil boyutundan bahsedilmez. Cunku samsung un yarisi :D

Simdi iphone 8 icin apple sitesine baktim iphone 7 ile ayni pil omru demis.alana hayirli ugurlu olsun
Apple, bataryanin kapasitesini söylemek yerine bir önceki modele göre daha uzun gidiyor diyor :D Şaka gibi.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
donma gibi problem yaşamak istemiyorsanız samsungtan uzak durun derim. yurtdışından htc u11 aldım yaklaşık 3 ay önce, gayet memnunum. androidte donma olmasın deyince bakacağınız 2 firma var bence. ya htc ya da direk google pixel serisi. huawei de iyi deniyor fakat hiç bir tecrübem olmadı
Hocam htc satilma asamasindaydi en son . Birde pixel efsane ama turkiyede ne servis ne bisi var el mecbur samsunga birazda :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Apple, bataryanin kapasitesini söylemek yerine bir önceki modele göre daha uzun gidiyor diyor :D Şaka gibi.
Ya eskiden baya onculerdi bir cok konuda gercekten apple yapar ardindan her marka onu takip ederdi su iphone x dahil aaa su ozellige bak yeni diyecegim hicbirsey yok. Bari pili buyuk yapsalardi garibim apple telefonu olan elinde kablo ile geziyor

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Hocam htc satilma asamasindaydi en son . Birde pixel efsane ama turkiyede ne servis ne bisi var el mecbur samsunga birazda :D
Yakin zamanda google ile 1.1 milyar dolarlik işbirliği tarzinda bir anlasma yaptilar. Satilma batma vs olmaz kanımca. Bir de adamlar iyi telefon yapıyor. Android tarafında stok android hariç en iyi yazılım htcden çıkıyor

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yakin zamanda google ile 1.1 milyar dolarlik işbirliği tarzinda bir anlasma yaptilar. Satilma batma vs olmaz kanımca. Bir de adamlar iyi telefon yapıyor. Android tarafında stok android hariç en iyi yazılım htcden çıkıyor
Bence kasa kalitesi bakimindanda iyilerdi .ya su yeni pixel telefonla gelen tercuman ozellikli kulakliklar efsane . Nedense bu ulkeye ne xiaomi ne google inatla gelmiyor gelseler piyasayi supururler

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Bence kasa kalitesi bakimindanda iyilerdi .ya su yeni pixel telefonla gelen tercuman ozellikli kulakliklar efsane . Nedende bu ulkeye ne xiaomi ne google inatla gelmiyor gelseler piyasayi supururler
iyi bi pazar olarak görmüyorlar muhtemelen. haklı da olabilirler. aynen vw gerçeği gibi bir de samsung gerçeği var çünkü ülkede :D

Son düzenleme:

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Bence kasa kalitesi bakimindanda iyilerdi .ya su yeni pixel telefonla gelen tercuman ozellikli kulakliklar efsane . Nedense bu ulkeye ne xiaomi ne google inatla gelmiyor gelseler piyasayi supururler
Xiaomi yasal prosedürlerden dolayı gelememiş. Yoksa gelecekti.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
iyi bi pazar olarak görmüyorlar muhtemelen. haklı da olabilirler. aynen vw gerçeği gibi bir de samsung gerçeği var çünkü ülkede :D
Valla benim en guzel hamlem hangi marka hangi telefon alirsam alayim ithalat garantili almak. Secenekler bi anda iki katina cikip fiyat ucuzluyor. (Apple haric onun garantisi bambaska )

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Bu videodan sonra huawei biraktim ben.
Huawei'nin yanlışı, P10 modelinin özelliklerini kısıyor olması. İnsanları P10 Plus'a yönlendiriyor ki oldukça yanlış bir politika. Sony gibi yapacaktı. Örn: Z3 ve Z3 Compact aynı özelliklerde. Sadece büyüklükleri farklı

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Huawei'nin yanlışı, P10 modelinin özelliklerini kısıyor olması. İnsanları P10 Plus'a yönlendiriyor ki oldukça yanlış bir politika. Sony gibi yapacaktı. Örn: Z3 ve Z3 Compact aynı özelliklerde. Sadece büyüklükleri farklı
Yada s8 s8 plus gibi. Ama su var bir kere super amoled kullanan oyle kolay kolay ips e falan gecemez huawei nit parlakligindada sinifta kalmis yani en azindan ben onem veririm bunlara :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım