Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Allah kaza bela göstermesin, hayırlı olsun :) . Direksiyon ve araç rengi çok hoş.

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Hayırlı olsun rengi harika

Teşekkür ederim :)

Otomobilin ilk sahibi çok zevkli insanmış, aracın kombinasyonuna bayıldım. Ahşap direksiyonu jantları ve rengi ile uzak mesafeden dahi ne kadar özel bir otomobil olduğunu belli ediyordur. Bu kombinasyonun yanında kondisyonu da oldukça iyi gözüküyor, aracınızı çok beğendim kazasız belasız güzel günlerde binmek nasip olur inşallah

Teşekkür ederim , bende aracın rengine ve yapılan kombinasyonuna çok fazla vuruldum , birde şıpıdak olsaymış tam olurmuş :) Hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim :)

Çok güzel rengi var, hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler olsun inşaallah.

Çok teşekkür ederim ağabeyim , hepimiz için inşallah :)

Maşallah maşallah reis, Kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah :)

Darısı başına başganım :p Teşekkür ederim

Ahşap direksiyonu sevebileceğim tek marka Alfa'dır herhalde. Güle güle kullan :)

Yok mu corsaya bir ahşap takmamız :) , çok teşekkür ederim , çok sağ olun.

Alfa'nın şu dizellerindeki 4 yoncaya bitiyorum :) Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yonca kırmızı çizgimizdir :D teşekkür ederim , hepimize kazasız sürüşler dileyelim.

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela göstermesin inşaallah :)

Teşekkür ederim ağabeyim :)

Allah kaza bela göstermesin, hayırlı olsun :) . Direksiyon ve araç rengi çok hoş.

Sağ olun , teşekkür ederim , hepimize inşallah :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Yıkandı cilalandı , yatmaya hazır :D
DCA4E79C-FECC-4DE0-8265-E6B43D99E230.jpegF3193E87-ABDF-4477-95B7-6A8913324D88.jpeg

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
595
943
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
17 seleler süper ya. Hayırlı olsun benim arabanı açık rengi :D tek tavsiyem ilker kemale gta far yaptırın. Canlı örnek gördüm inanılmaz işçiliği var.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
17 seleler süper ya. Hayırlı olsun benim arabanı açık rengi :D tek tavsiyem ilker kemale gta far yaptırın. Canlı örnek gördüm inanılmaz işçiliği var.

GTA far yaptıramam yani elektronik sistem konusunda endişeliyim orijinal kalsın daha iyi benim için :D Teşekkür ederim :)

Oğuz Baykara

Taklacı Güvercin
4 Tem 2019
6
10
295
İzmir
Marka
Isuzu
Merhabalar Otopark ailem , bir çok spesifik araçtan sonra bile hala içimde bir şeylerin alevini hissediyor nerede görsem dönüp bakıyor iç çekiyordum... yolun sonunda içimdeki ALFA ROMEO aşkı beni kasıp kavurdu , bende artık bu aşk karşılıksız kalmamalı dedim aklıma ve kalbime koyduğumu yaptım. :) Spesifik bir araçla yine aranızdayım herkese tekrar tekrar selamlarımla.

Araç hakkında bilumum bilgi için sizi kardeşi olduğu aracın garaj bölüm konusuna alalım şöyle buyurun ; Verde Amazzonia 2.0 TS . 🧿

Aracım 2002 Model Dizel Motorlu MK1.5 kasa olan olan geçiş öncesi iç makyaj görmüş bir 156. Rengi her ne kadar BLU METTALLICO olsa da ben ona italyancada (Masmavi) Azzurro Blu demek istiyorum :) Aracım hakkında çok fazla ezber bilgiye sahip değilim , çok daha detaylı anlatımı umarım en kısa sürede yaparım ve sizlerin takdirine sunarım diye ümit ediyorum , merak ettiklerinizi cevaplamak için can atıyorum , herkese çok teşekkür ederim.

Makinemin kalbini 1.9 JTD bir motor besliyor , gücü yere 5 ileri vitesle aktarıyoruz , 17" Selespeed jant ve 215 45 R17 Lastik kombini ile devam ediyoruz yolumuza , henüz 550 km civarı birlikteliğimiz olan makinemle çok mutluyuz , bir kaç nazı şimdide başlasa da asla boyun büküp hayır diyeceğim şeyler değil . O bir ALFA ROMEO ve ben ona bağlıyım , teşekkür ederim :D .

Sarı Sitede baya takip etmiştim bu aracı cok nadir bir kombinasyon mk1.5 dışı makyaj öncesi içi makyajlı versiyon rengi ve ahşap iç mekan detayları ile her Alfistinin rüyası... Kazasız belasız zevkli sürüşler dilerim.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Sarı Sitede baya takip etmiştim bu aracı cok nadir bir kombinasyon mk1.5 dışı makyaj öncesi içi makyajlı versiyon rengi ve ahşap iç mekan detayları ile her Alfistinin rüyası... Kazasız belasız zevkli sürüşler dilerim.

Teşekkür ederim bende çok peşine düştüm hatta takas önerdim uymadı sattım borca girdim aldım :)

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
280
1,210
Türkiye
Marka
Renault
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde binmeniz dileğimle,rengi çok hoş her otomobilde böyle güzel duracak bir renk değil :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde binmeniz dileğimle,rengi çok hoş her otomobilde böyle güzel duracak bir renk değil :)

Teşekkür ederim , hepimiz için kazasız belasız güzel günlerde binmek nasip olsun araçlarımıza :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Evvett biz geldik :)

Bakımımız yapıldı , jantlarımıza elveda dedik ve rus modeli olduk. Winter Spec In , Summer Spec Out :D Birazda çirkin mi olduk ne...

DOT 5.1 efsane bir şey , bunu da atlamadan geçmeyeyim :)

Petronas 3000E 5W40
Valvoline DOT 5.1 Brake & Cluch Fluid
Mann Oil Filter (W714/4)
Purflux Diesel Filter (CS490)
Bosch Diesel Glow Plug Control Unit (0281003018)
Grat Cabin Filter (A.Number ; CUK1820-2)
Sardes Air Filter (A.Number ; C1589/3)
Sava Eskimo S3+ 2p. Winter Tire (F.A.) 205/55 R16
Michelin AlpinA4 2p. Winter Tire (R.A.) "

Güzelce yıkandık ve evdeyiz :)

WhatsApp Image 2020-09-27 at 01.14.06 (4).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-27 at 01.14.06.jpegWhatsApp Image 2020-09-27 at 01.14.06 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-27 at 01.14.06 (2).jpegWhatsApp Image 2020-09-27 at 01.14.06 (3).jpeg

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım