Alfa Romeo 156 1.9JTD testi çekeceğim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Selam millet,
Ani bir kararla 2005 model 156 sportwagon 1.9 jtd satın aldım(sw olduğu için muhtemelen Türkiye'de tek şuan). Eski bir otopark takipçisiyim, youtube'da millet neler paylaşmış arabayla ilgili diye bakarken burayı gördüm. Daha çok düzgün fotoğraflarını çekme şansım olmadı çekince paylaşırım, 2 gündür kullanıyorum ve inanılmaz mutluyum. Tabiki bazı sıkıntıları var yaşından dolayı ama büyük şeyler değiller. Bu arada benimde 140 bg fakat 5 ileri vites. Alırken tereddütte bıraktı beni acaba 140lık mı diye ama kullanınca rahatladım. :D Yakıt konusuna gelince senin değerler biraz yüksek geldi bana. Benim aracın uzun dönem ortalaması 6.1lt/100km şuan, İzmirde kullanıyorum 7lt/100km'nin üstünü görmedim.Ekli dosyayı görüntüle 10813
140 olanlar 6 vites değil mi yav

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
araç gümrükten alınma, Türkiye'ye sokarken fabrikadan sorgusu yapılıp faturası kesilmiş, ruhsatta 103kW. Gidişinden 140 olduğuna eminim diyebilirim.
Güzel araba. Bir ara babama denk gelmişti 2.4 dizel olanı o zaman araştırmıştım ben yanlış hatırlıyorum büyük ihtimal :)

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Öncelikle hayırlı olsun. Uzun yolda çok dikkat edersen değer 5.5 a kadar iniyor üstelik 5 ileri 140 hp ilk defa rastlıyorum. Eminim pişmam olmazsınız.

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Birde şu olayı merak ediyorum. 5 ileri olanın vites oranları nasıl örneğin 5. vites 2000 devirde kaç km/h ile gidiyor. Uzun yol yakıtına çok etki edebilir

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Tekrardan hayırlı olsun. Bu aralar zamanım olmadı video fotoğraf vs atamadım ama araca yapmak istediğim birkaç şey den sonra detaylı video ve fotoğraf paylaşacağım (tabi bunlar anca yaza :) )

FLASH

Düz Yol Gazcısı
15 Ocak 2018
9
16
145
Birde şu olayı merak ediyorum. 5 ileri olanın vites oranları nasıl örneğin 5. vites 2000 devirde kaç km/h ile gidiyor. Uzun yol yakıtına çok etki edebilir
vites oranları oldukca uzun, italya da konsolosluk aracı olarak kullanılmıs. Belki custom bir servis görmüştür, detaylı bakımda anlarım.
2000 devir olayını net olarak yarın söylerim km sini.

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Eyvallah. fotoğrafa şimdi dikkatli bakabildim mobildeyimde senin araba benim arabadan çok çok diri. Benim arabada yaşlılık belli oluyor yaza doğru bi gençleştirme operasyonu planlıyorum bakalım

FLASH

Düz Yol Gazcısı
15 Ocak 2018
9
16
145
Tekrardan hayırlı olsun. Bu aralar zamanım olmadı video fotoğraf vs atamadım ama araca yapmak istediğim birkaç şey den sonra detaylı video ve fotoğraf paylaşacağım (tabi bunlar anca yaza :) )
Video vaktim olmayabilir ama yarın ciddi bir bakıma sokacagım, fotograf ve bilgileri detaylı aktarırım. Parayı bastan harcayıp rahat etmek istiyorum.

FLASH

Düz Yol Gazcısı
15 Ocak 2018
9
16
145
Eyvallah. fotoğrafa şimdi dikkatli bakabildim mobildeyimde senin araba benim arabadan çok çok diri. Benim arabada yaşlılık belli oluyor yaza doğru bi gençleştirme operasyonu planlıyorum bakalım
fotograf rezalet ama :) İzmirde butun gozler uzerinde temizletmedim sleeper takılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım