Alfa Romeo 156- ALF38

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
O her arabada var. Karşıdan geleni rahatsız etmemek için.

yok onu biliyorum bu baya kötü, sağ taraf 10 metreyse sol taraf 2 metre yani öyle söyleyeyim, epey sinir bozucu

Korkum şu ki sol farda çizikler var, solmuş haldeydi kendim parlattım pasta cila zımpara vs ama halen çizikler duruyor, değişecek demezler inşallah

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
yok onu biliyorum bu baya kötü, sağ taraf 10 metreyse sol taraf 2 metre yani öyle söyleyeyim, epey sinir bozucu

Korkum şu ki sol farda çizikler var, solmuş haldeydi kendim parlattım pasta cila zımpara vs ama halen çizikler duruyor, değişecek demezler inşallah
Ampülün gücü azalmış olabilir mi? Eğer öylese değişir değilse mekanizma da bir sıkıntı vardır.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Bütçeyi toparlayabilirseniz Bi-xenon olmasada mercekli xenona çevirseniz görüşünüzü kat kat artıracaktır. Orjinal farlar sanırım 800 TL civarında birşeydi. Hem açtırmışken iç-dış güzelce temizlenirde.. Bi-xenon için 1000TL, mercekli xenon için 300-400 TL arasında yapan birçok yer var. Tabiki önemli olan bir kere yaptırıp sağlam yaptırmak ancak farları söküp İlker Kemal'e göndermek gibi bir şansınız düşük olasılıktır diye tahmin ediyorum. Varsa tanıdığınız, güvendiğiniz bir usta kesinlikle mercek ve xenon ikilisini düşünün derim. Muayeneye giderkende halojen takarsınız. :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Bütçeyi toparlayabilirseniz Bi-xenon olmasada mercekli xenona çevirseniz görüşünüzü kat kat artıracaktır. Orjinal farlar sanırım 800 TL civarında birşeydi. Hem açtırmışken iç-dış güzelce temizlenirde.. Bi-xenon için 1000TL, mercekli xenon için 300-400 TL arasında yapan birçok yer var. Tabiki önemli olan bir kere yaptırıp sağlam yaptırmak ancak farları söküp İlker Kemal'e göndermek gibi bir şansınız düşük olasılıktır diye tahmin ediyorum. Varsa tanıdığınız, güvendiğiniz bir usta kesinlikle mercek ve xenon ikilisini düşünün derim. Muayeneye giderkende halojen takarsınız. :)

Dün gece bi ilanda gördüm yapılmış halini fotoğraflarını falan ilgimi çekti ama yaptırır mıyım bilmiyorum önce adam etmeyi deneyeceğim cumartesi günü bi baktıracağım yine olmazsa eğer ilerki süreçte alternatifleri değerlendirmek durumunda kalacağım teşekkür ederim :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım