Alfa Romeo 156- ALF38

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan alfhonso
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sj4000 ile ilgili soranlar vardı, ilk hatırladığım @Mehmet abi idi.

Şarjı çok çabuk bitiyor açıkcası, full açıkken 3 saatte bitti. Ben de çözümü çakmaklığa bağlı kullanmakta buldum. Ses görüntü kaydı cidden hoşuma gitti. Tek sıkıntı şarjı :)

Müzik sistemine dair biraz da olsa fikir verebilir bu video :)

Akşam çekimi için tam akşam olmasa da akşamüstünden bi ufak video atıyorum. Akşam çekimlerinden bi güzel bişi bulabilirsem onu da atacağım. Açıkcası pek çıkmıyorum :)

WhatsApp Image 2017-12-16 at 18.02.19.jpeg

Şehir içi 186 km'de yaktığım lpg, 25 litre. 100 kmde 13,5 litreye falan geliyor. 186 kmnin bi 70-80 kmsi falan Cankurtaran şahin tepesi olarak bilinen bölge ile pamukkale yolunda sağlam gazlamalıdır. Onun harici şehir içi yoğun trafik.

Edit: Kamera biraz yamuk sanırım :p

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 10549

Nazar nazar....

Edit: Pasta cila kurtarmıyor, macun+ boya is kaming.

Allah daha beterinden korusun geçmiş olsun abi.Çok ucuz yöntem söyliycem pasta cilayla alabildiğini al siyah yerler kalacak zaten oraya da gri oje bul renge yakın siyah yerlere düzgünce uygula.İş görüyor cidden :) Tampon bu sürtülür yav.Ya da arabanın boya koduna göre rötüş boyası al abi onu uygula.Bence boyatma gerek yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allah daha beterinden korusun geçmiş olsun abi.Çok ucuz yöntem söyliycem pasta cilayla alabildiğini al siyah yerler kalacak zaten oraya da gri oje bul renge yakın siyah yerlere düzgünce uygula.İş görüyor cidden :) Tampon bu sürtülür yav.Ya da arabanın boya koduna göre rötüş boyası al abi onu uygula.Bence boyatma gerek yok.

olm siz oje konusunda bayaaa ciddisiniz sanırım :D :D

bu ara bende para yok, dursun şimdilik. sonra bakarız dedim üstüne düşmedim :)

Allah beterinden korusun kardesim. Bunlar ufak tefek seyler sıkma canini hic.
valla inan takmadım, hatta akşam babam arabayla çıkmıştı, ertesi sabah ben arabaya bindim yola çıktıktan 10 dk sonra tamponu gördün mü dedi öyle haberim oldu :D :D
Oje 1 lira abi :D Al küçük bi yerde dene zarar gelmez

ya dursun şimdilik oje pahalıasdfasdfasd snra bakarız :D

valla inan takmadım, hatta akşam babam arabayla çıkmıştı, ertesi sabah ben arabaya bindim yola çıktıktan 10 dk sonra tamponu gördün mü dedi öyle haberim oldu :D :D

ya dursun şimdilik oje pahalıasdfasdfasd snra bakarız :D

Ben ojeyi pcxde denemiştim baya başarılı olmuştu sedefli beyaza düz beyaz girmeme rağmen :) 1 tlye mükemmel çözüm

Ben ojeyi pcxde denemiştim baya başarılı olmuştu sedefli beyaza düz beyaz girmeme rağmen :) 1 tlye mükemmel çözüm

orası öyle de oto kaporta boyacıyla metalik gri komple boya kaç tl diye konuştuğumda 2.500 tl diyen boyacı arabayı görüp boya etiketinde standox boyayı görünce 3500 demişti, o yüzden çokta şaapmamak lazım :D

En guzeli kardesim, benim aracta da var ufak tefek bazi seyler ama artik takmiyorum kafaya. Allah buyuk bir sey vermesin yeter :D

harbiden öyle, bişi çıkmaz bundan :D

Bizim arabada bütün sülaleye yetecek nazarlık var :D

olm benim araba da o nokta hatasız bmwler falan gibi değil, tonla kusuru var sadece ben aldıktan sonra ilk dürtüklemesi oldu :D