Alfa Romeo 156- ALF38

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Muhtemelen yeni farla değiştiririm, temizlik falan en fazla bi ay idare ediyor o da yağmur falan yağmazsa :D

Yan sanayii, zaten üzerinde de yan sanayii vardı. taktın sen sensörlere :D
Bilmesek yedircen hakan valla alakasi yok yeni far 100 liradan pahaliysa git kendin temizle mis gibi. Ben onu bunu alamam bulamam dersen https://m.n11.com/sonax-far-yenilem...9n5fauPevW6iCQS9Mj0aAsW2EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Veya git meguiars plastix al ince zimpara gec pasta sur en son kat plastix senelerce gider

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Bilmesek yedircen hakan valla alakasi yok yeni far 100 liradan pahaliysa git kendin temizle mis gibi. Ben onu bunu alamam bulamam dersen https://m.n11.com/sonax-far-yenilem...9n5fauPevW6iCQS9Mj0aAsW2EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Veya git meguiars plastix al ince zimpara gec pasta sur en son kat plastix senelerce gider

olm zaten kendim daha önce 2 defa parlattım, bunun cam çok çizik leş hale gelmiş. yan sanayii montaj dahil 400. orjinali montaj dahil 600.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,127
7
51,565
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Lpgyle radyatorün ne bağlantısı var:confused:
Soğutma sisteminin tamamına standardın üstünde yük bindiren bir sistem lpg. Kuru yakıt olması nedeniyle ekstradan oluşan ısı, onu soğutmaya çalışan sistem, bu sistemde basıncı artan soğutma suyu, daha fazla ısıya maruz kalan radyatör, hortumlar, kaplar vs.
berker abi genel olarak lpgye karşı, ona istinaden laf gömçürdü bana :D
Yani mevzu müdüre laf gömçürme değil :) Hobi olarak yine saplar dururum o ayrı, nazım geçiyor :D:D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,638
18,450
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Oem akıl alır, can alır. Özellikli allengirli far değilse hiç gerek yok. Döviz kuru nedeniyle orijinal farlarda çok uçuk fiyatlar telaffuz ediliyor. :(

Çok fark yoksa oem alınır ama fiyat farkı 2 katına falan varırsa yan sanayiye kayarım valla.Dolar Euro fırladı yedek parçadır bakımdır vs her şeye vurdu :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Çok fark yoksa oem alınır ama fiyat farkı 2 katına falan varırsa yan sanayiye kayarım valla.Dolar Euro fırladı yedek parçadır bakımdır vs her şeye vurdu :(

Ne iki katı kanalizasyon borularını bağladılarrr... Anca çıkma far olabilirdi orjinal aynı kondisyonda

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dün babam ben işyerindeyken arabayı iç dış temizletmeye götürmüş. Orda transit'in kasaya dürtmüşler, far kırılmış :)
Beni aradıklarında bi şok olduğum doğrudur.Gittim baktım, farın kırık olduğunu gördüm tabi :p

y017v9.jpg

Ben gelmeden yeni far siparişini geçmişler bile. Kendi ustama değil de başka ustadan sipariş ettikleri için bi canım sıkıldı önce, kendi ustamı aradım durumu izah ettim sıkıntı yok yaptır bende zaten far yok dedi.

W7aMyP.jpg

Yeni far takıldıktan sonra biri anya biri konya oldu. diğer farı da değiştirmek isterdim ama maddi olarak sıkıntılı bi döneme denkgeldi, muhtemelen ilk fırsatta değiştireceğim :D :D

6JbAEE.jpg

Ama olsundu, yine kral biziz :p
Geçmiş olsun müdür. Nazarlık olsun diyelim. Bu arada diğer farı değiştireceğin zaman al sakla. Yenisi falan kırılır, maddi durumun da olmazsa eskisini takar kullanırsın.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Diğerini niye değiştiryon ki abi parlattır sanayide cilalayarak parlatıyolar istersen zımparayla va kendin de halledebilirsin

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Soğutma sisteminin tamamına standardın üstünde yük bindiren bir sistem lpg. Kuru yakıt olması nedeniyle ekstradan oluşan ısı, onu soğutmaya çalışan sistem, bu sistemde basıncı artan soğutma suyu, daha fazla ısıya maruz kalan radyatör, hortumlar, kaplar vs.

Yani mevzu müdüre laf gömçürme değil :) Hobi olarak yine saplar dururum o ayrı, nazım geçiyor :D:D

Haklıııı....

Valla 200 daha verilir durum varsa orjinal takılır.Oem candır :))

Oem akıl alır, can alır. Özellikli allengirli far değilse hiç gerek yok. Döviz kuru nedeniyle orijinal farlarda çok uçuk fiyatlar telaffuz ediliyor. :(

Oem fara parayı kıyıp alır taktırırım ama böyle biri camını kırarsa onun kolunu bacağını kırarım hiç gerek yok :D

Hfmjajqhajskfjqhahsdv vites atarken ocaktaki yemek taşarsa

Dikkat etttttt yakma yemeğiii

Geçmiş olsun müdür. Nazarlık olsun diyelim. Bu arada diğer farı değiştireceğin zaman al sakla. Yenisi falan kırılır, maddi durumun da olmazsa eskisini takar kullanırsın.

Sağolasın hacım aynı düşüncedeyim far değişimi için tampon falan yarım sökülüyor tansiyonum bi oynadı :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Diğerini niye değiştiryon ki abi parlattır sanayide cilalayarak parlatıyolar istersen zımparayla va kendin de halledebilirsin

DüzboruAliye bir sana iki olm üstte de yzdım kendim de parlattım sanayiide de parlatırdım onbeş yirmi güne aynı hale dönüyor soluktan öte çizik silik vs karmakarışık

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım