Alfa Romeo 156- ALF38

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
İşte bu! Keyifle okuduğum, incelediğim bir garaj konusu. Hocam her zaman iyi günlerde kullanın aracınızı, çok güzel bir araç almışsınız. Her arabanın ufak tefek işleri oluyor, güzel olan ufak tefek işleri kendinizin yapması. Özel bir araç, hayırlı olsun! :cool::)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İşte bu! Keyifle okuduğum, incelediğim bir garaj konusu. Hocam her zaman iyi günlerde kullanın aracınızı, çok güzel bir araç almışsınız. Her arabanın ufak tefek işleri oluyor, güzel olan ufak tefek işleri kendinizin yapması. Özel bir araç, hayırlı olsun! :cool::)

çooook teşekkür ediyorum önemseyip okuduğunuz için :)

Uğraşmayı seviyorum açıkcası. Sıfır araba bile alsam illa ki kendimden bir şeyler katmak isterim.

Teşekkür ediyorum :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı uğurlu olsun hocam tekrar. Bugün okuyabildim. Bu yol bilgisayarının artı tuşu nedir? Aklımızda bulunsun, bulursak haber verelim :D

Valla çok sevinirim ya :D Teşekkürler teşekkürler :D

Kendi kendini ele verdin, hiç gözüme çarpmamıştı :D:D
Hevesini kırmak istemedim müdürüm, çok kıpır kıpır yazmışsın bozmak istemedim :)

yav ne biliyim bildirime bakmak için açtığımda zbamm diye suratıma vurdu :D :D

Hayırlı uğurlu olsun ALLAH kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Aaamin hacım Allah razı olsun :)

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Hadi gözün aydın @alfhonso , Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

ve-dunya-1-dakikaligina-guzellesiyor28cab993c086bdcf71d3a5971cbd5bce.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Maşallah, gayet güzel.. Hala böyle spesifik, karakteri olan araçların tercih ediliyor olduğunu görmek çok güzel... Tercihiniz de bence çok iyi... Donanımı zaten sunmuş Alfa, LPG si de var..17'' Orjinal Jant ile başka ek aksesuar istemeyen bir otomobil.. Lastiklerinizi değiştireceğinizi söylemişsiniz, bana kalırsa replica da olsa jantlar farklı bir havaya sokacaktır...Kazasız belasız..

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Maşallah, gayet güzel.. Hala böyle spesifik, karakteri olan araçların tercih ediliyor olduğunu görmek çok güzel... Tercihiniz de bence çok iyi... Donanımı zaten sunmuş Alfa, LPG si de var..17'' Orjinal Jant ile başka ek aksesuar istemeyen bir otomobil.. Lastiklerinizi değiştireceğinizi söylemişsiniz, bana kalırsa replica da olsa jantlar farklı bir havaya sokacaktır...Kazasız belasız..

teşekkür ederim, üzerinde 15 55 205 lastikler var, ki arabanın orjinali 15 55 185, bu sebepten nasıl bi değişiklik yaparım bilmiyorum tekrar 205 mi alırım 185e mi dönerim kararsızım. Yalnız jantları en azından şimdilik değiştiremem zira bütçe olarak açıldım :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
teşekkür ederim, üzerinde 15 55 205 lastikler var, ki arabanın orjinali 15 55 185, bu sebepten nasıl bi değişiklik yaparım bilmiyorum tekrar 205 mi alırım 185e mi dönerim kararsızım. Yalnız jantları en azından şimdilik değiştiremem zira bütçe olarak açıldım :)

Orijinal ebata dön müdürüm. Alfa'nın mühendisleri kadar iyi bilemeyiz. :) Sürüşünü belki bozmaz ama arabanın başka yerlerine yük bindirir bu hali.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

Fabrikasyondan şaşmamak gerektiğini düşünüyorum.

Aslında 185'te ufak gibi geliyor kulağa, B sınıflarında 175-185 oluyor çoğunlukla. Ama @berkertekin 'in dediği gibi Alfa mühendisleri öyle yapmışsa vardır bir nedeni.

Son düzenleme:

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Elbette, bu işler birqz da bütçe işi.. Bu haliyle de gayet hoş güzel.. Araç sizin zevki de sizin :) hatta jantı olmasın varsın, bu haliyle bile gayet iyi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Orijinal ebata dön müdürüm. Alfa'nın mühendisleri kadar iyi bilemeyiz. :) Sürüşünü belki bozmaz ama arabanın başka yerlerine yük bindirir bu hali.
Fabrikasyondan şaşmamak gerektiğini düşünüyorum.

Aslında 185'te ufak gibi geliyor kulağa, B sınıflarında 175-185 oluyor çoğunlukla. Ama @berkertekin 'in dediği gibi Alfa mühendisleri öyle yapmışsa vardır bir nedeni.
Elbette, bu işler birqz da bütçe işi.. Bu haliyle de gayet hoş güzel.. Araç sizin zevki de sizin :) hatta jantı olmasın varsın, bu haliyle bile gayet iyi

valla şu anda da o kadar tok duruyor ki araba :D Virajlarda falan çok tatlı hissettiriyor :D zaten normalde asla yapmayacağım 2 şey sonradan ilave gündüz ledi cart curt bi de lastik ebatlarını büyütme operasyonu. Ama ikisi de benim arabada var ve hosuma gidiyor :D bilmiyorum lastik alacak bütçem yok henüz bi paralnalım bakarız :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım