Alfa Romeo 156- ALF38

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Q7vdOj.jpg

@pulusoglu sağolsun sticker da tamam :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
ALF38 bugün 10bin bakımına girdi, motor yağı değişti ( Motul Synergie+ 6100 10x40 ), şanzıman yağı takviyesi yapıldı (Motul dexron), üzerindeki hava filtresi orjinali değilmiş, orjinali ile değişti. Yağ filtresi değişti. Klima polen filtresi orjinali değilmiş, orjinaliyle değişti. Kilometre göstergesinde yanmayan bi ampul vardı o değişti. Hepsi aynı tamircide değişti ve 230 TL tuttu.

Far ayarları çok kötüydü, biri aşağı biri yukarı bakıyodu :D Rot Balanscı'da far ayarı yapıldı, 20 TL'de ona gitti. Toplam masraf 250 TL. 10bin km sonra görüşürüz :)

@motorsinann motul'a ne diyorsun ? Alfistiturkey'de falan twinsparklar için en uygunu olduğu yazıyordu ben de motul koyalım dedim zaten motul'dan başka kullanmıyoruz dedi. Gittiğim usta arabanın benden 2 önceki sahibi

Son düzenleme:

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
ALF38 bugün 10bin bakımına girdi, motor yağı değişti ( Motul Synergie+ 6100 10x40 ), şanzıman yağı takviyesi yapıldı (Motul dexron), üzerindeki hava filtresi orjinali değilmiş, orjinali ile değişti. Yağ filtresi değişti. Klima polen filtresi orjinali değilmiş, orjinaliyle değişti. Kilometre göstergesinde yanmayan bi ampul vardı o değişti. Hepsi aynı tamircide değişti ve 230 TL tuttu.

Far ayarları çok kötüydü, biri aşağı biri yukarı bakıyodu :D Rot Balanscı'da far ayarı yapıldı, 20 TL'de ona gitti. Toplam masraf 250 TL. 10bin km sonra görüşürüz :)

@motorsinann motul'a ne diyorsun ? Alfistiturkey'de falan twinsparklar için en uygunu olduğu yazıyordu ben de motul koyalım dedim zaten motul'dan başka kullanmıyoruz dedi. Gittiğim usta arabanın benden 2 önceki sahibi
Rot balanscıda far ayarı derken:D:D
İlk defa duydum bir acayip geldi

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Abi araba yakmıyo heralde depoyu bitiremedin

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım