Ankara Akota bayi ve servisinden memnun musunuz?

• Evet, her zaman.

• Bazen kötü durumlarla karşılaşıyoruz.

• Hayır.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
S

Sodalayn

Ziyaretçi
bu aracı ankara buluşmasında görmüştüm yanlış hatırlamıyosam geçmiş olsun

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Umarım diyeceğim ama tampon değişimi için 1300 tl, eski tamponun tekrar boyanması işlemi 500 tl olacağını söylediler. Biz daha önceden onarım talebini etmiştik, ancak tampon boyandıktan sonra beklediğimizden daha kötü çıkması hoş olmadı. Yardımcı olmaya çalışıyorlar, hatta çamurluktaki göçük düzeltimini çok iyi yapmışlar. Ancak mat boyanın inceliklerini biraz daha öğrenmeleri gerekiyormuş. Keşke direkt tampon değişimi yaptırsaydık diyorum. Neyse artık olan oldu. Muhtemelen tampon değişimi olacak.
Servise sakın ama sakın para verme.O tamponu bedavaya baştan boyasınlar.Onların hatası çünkü 1000 lira az para değil.Ben olsam serviste hayatta para vermem.Kendi hataları ve sizden bir daha kar edecekler.Ben olsam hayatta para vermezdim.

OnurZe

Profesör
12 Eyl 2016
60
72
1,010
27
bu aracı ankara buluşmasında görmüştüm yanlış hatırlamıyosam geçmiş olsun
Teşekkürler, evet o araba.
Servise sakın ama sakın para verme.O tamponu bedavaya baştan boyasınlar.Onların hatası çünkü 1000 lira az para değil.Ben olsam serviste hayatta para vermem.Kendi hataları ve sizden bir daha kar edecekler.Ben olsam hayatta para vermezdim.
Açıkçası mat boya konusunda ülkemizde çok sıkıntı çekiliyor. Açıkçası değiştirilmesi daha mantıklı olacaktır. Kendim onarılmasını istemiştim tamponun, ancak böyle olacağını hiç tahmin etmemiştim.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Teşekkürler, evet o araba.

Açıkçası mat boya konusunda ülkemizde çok sıkıntı çekiliyor. Açıkçası değiştirilmesi daha mantıklı olacaktır. Kendim onarılmasını istemiştim tamponun, ancak böyle olacağını hiç tahmin etmemiştim.
Bence hiç para verme bedava boyanmasını iste.Çünkü o boyanın parasını verdin ve yanlış boyadılar.Ben olsam cebimden para çıkmayacak şekilde boyatırdım.

OnurZe

Profesör
12 Eyl 2016
60
72
1,010
27
Mat boyayı tekrardan boyarlarsa sonucun aynı olmasından korktuğum için tampon yenileme daha mantıklı olacak gibi.

OnurZe

Profesör
12 Eyl 2016
60
72
1,010
27
Arkadaşlar, sorun usülüne göre çözülecektir. Tampon tekrardan boyanacaktır. Matlaştırılma işlemleri de yapılacaktır. İnşallah bir daha böyle bir olay gelmez başıma. Kimsenin başına da gelmesini istemem. Neyseki sonuca ulaşabildim. Çok teşekkürler

enderdmed

Asfalt Kurutucu
12 May 2019
32
36
595
39
Marka
Seat
Konuyu hortlatayım dedim. Hocam geçen pazardı herhalde bu araç hala sizdeyse sanırım sanırım çetin emeç migros / mc donalds ın orada gördüm bende kırmızısı var. otopark çıkışında görmüştüm.

OnurZe

Profesör
12 Eyl 2016
60
72
1,010
27
Konuyu hortlatayım dedim. Hocam geçen pazardı herhalde bu araç hala sizdeyse sanırım sanırım çetin emeç migros / mc donalds ın orada gördüm bende kırmızısı var. otopark çıkışında görmüştüm.
Plakasını hatırlıyor musunuz? Aracı aktif olarak kullanıyorum evet. Ama belki başka bi araç olabilir. Mat giulietta’lardan bir kaç tane var Ankara’da

enderdmed

Asfalt Kurutucu
12 May 2019
32
36
595
39
Marka
Seat
Plakayı göremedim biraz arkada kalmıştı. koyu renk 4c jantı vardı bir de cam tavan yoktu sanırım. aklımda kalanlar bunlar :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım