Arabalar ile ilgili gördüğünüz komik caps ve yazılar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Porsche
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
00939c82f3da82bc47cdbaf4af6c7a6fx.jpg

Beyler... yaklaşık 1 haftadır çok önceden gördüğüm bir caps'i daha doğrusu "meme"yi arıyorum. Bir türlü bulamadım artık gözüme uyku girmeyecek bu gidişle. Bahsi geçen meme şöyle; ingilizce olarak, ilk fotoğrafa fwd araç koymuşlar ve fwd araç önden kaydığında yapılacakları yazmışlar. daha sonra rwd fotoğrafı koyup rwd arkasını bıraktığında yapılacakları yazmışlar ve son olarak 4wd araç fotosu koyulup kaymaya başladığında yapılacaklar yerinde "PRAY" yazıyordu. gözünüzü seveyim elinde olan varsa atsın kafayı yemek üzereyim :D

Ekli dosyalar

• 3d0406e9b8833fc1e16caec4f5058698.jpg
    3d0406e9b8833fc1e16caec4f5058698.jpg
    44.7 KB · Görüntüleme: 549
:D:D:D:D:D
Sahilde 10 dakikası 5 liraya zar zor bitmiştim hatırlarım hayal meyal.
Çok hisli direksiyonu vardı gaz tepkisi baya keskindi tadı damağımda kaldı ama yürümüyordu makina.
Bende bikaç kere eğlence parkı gibi bir yerde binenildim.Kimisinde iki vites oluyordu onlar fena yürümüyordu. Hatta bikeresinde dururken aniden gaza basınca önünü bile kaldırmıştı:D

575434_529844710456389_634745579_n.jpg

Hala daha bir oyuncakcıya girsem gider bakarım yanlarına. İçimde hep bir burukluk olarak kalacak:(
Ben şanslıyldım galiba, bunun kadar iyi olmasa da iki ileri bir geri viteslilerden (mod da olur) vardı yere döşenen fayansla beton arası kayganlıktaki yerlerde inanırsam arkayı biraz oynatabiliyordum :D o zamanlar elimizden ancak o geliyordu

Ben şanslıyldım galiba, bunun kadar iyi olmasa da iki ileri bir geri viteslilerden (mod da olur) vardı yere döşenen fayansla beton arası kayganlıktaki yerlerde inanırsam arkayı biraz oynatabiliyordum :D o zamanlar elimizden ancak o geliyordu
Makina buydu :D o zamanlar direksiyon setim bile vardı underground 2'yi direksiyonla oynayacak kadar şanslıymışım, otomobillere olan ilgim o yaşlardan kalma keşke ilgimi farkedip kartinge başlatsalarmış.

Ekli dosyalar

• 1479494935922603115576.jpg
    1479494935922603115576.jpg
    212.4 KB · Görüntüleme: 187
:D
Makina buydu :D o zamanlar direksiyon setim bile vardı underground 2'yi direksiyonla oynayacak kadar şanslıymışım, otomobillere olan ilgim o yaşlardan kalma keşke ilgimi farkedip kartinge başlatsalarmış.
Ne güzel arabanın üstünde efendı efendi poz vermissin. Benim kreşte çekilmis bi fotoğrafım var pedallı bir arabanın üstünde tam bir şahinci pozu vermişim :Dbulursam paylaşayım burdan.

Son düzenleme: