Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    424

mazda323hb

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
96
Arabayı çok kısa da olsa kullandım dizelini motoru çok gürültülüydü motorun durumunu bilmiyorum 280k daydi normal durumu böyle mi
B sınıfı 2004 model ve yılların teknolojisine sahip dizel motorun gürültülü olması olması derece normal tabi ki. Yalnız o yıllardaki rakipleri arasındaki yalıtımı kötü değildi,çok faydası olduğunu dusunmesem de kaput altı izolasyonu vardı. Uzun yolda rakipleeine gore uzun sanzimani da uzun yolda cok ses olmadan gidilebiliyor. Tabi bindiğiniz aracın bakim durumları vs gibi şeyler de etkileyebilir.
1.4 hdi 92 bglik versiyonuna sahiptim,performansından çok memnundum.

muhammed37

Profesör
Beğeni puanı
1,204
Marka
Yok
B sınıfı 2004 model ve yılların teknolojisine sahip dizel motorun gürültülü olması olması derece normal tabi ki. Yalnız o yıllardaki rakipleri arasındaki yalıtımı kötü değildi,çok faydası olduğunu dusunmesem de kaput altı izolasyonu vardı. Uzun yolda rakipleeine gore uzun sanzimani da uzun yolda cok ses olmadan gidilebiliyor. Tabi bindiğiniz aracın bakim durumları vs gibi şeyler de etkileyebilir.
1.4 hdi 92 bglik versiyonuna sahiptim,performansından çok memnundum.
Direksiyonu tek parmakla çevirecek kadar rahattı ama vitesi çok küçüktü yav

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
5,580
Marka
Skoda

muhammed37

Profesör
Beğeni puanı
1,204
Marka
Yok

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
58,923
Marka
Opel
Vasıtalarınızın fotoğrafları diye değiştirinde hergun kullandığım Mercedes benz capacity nin resmini atam
ciddi misin ya ? şehir içinde nası dönüyonuz hayret ediyorum ben :(

Başlığı "Araçlarınızın" diye mi değiştirsek çekiniyorum atarken . :(
Ekli dosyayı görüntüle 24208Ekli dosyayı görüntüle 24207
Maşallah alete bak be 😀
Başlık meselesi de atılır yani motor da olur bisiklet de olur, araçlarınız diye değiştirmek istiyorsanız da tabi yapın yani siz bilirsiniz @Berkin @alfhonso @Bedirhan
bana uyar :))