Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,913
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yolda kalma pozumuz 😒
IMG_20201024_145842_copy_2268x3024.jpg

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
O sisler umarım normal yolda giderken de açılmıyordur, farlar da keza orjinal değil fotoğrafta bile göz almış. Otopark ailesine ve bilinçli sürücülere yakışmıyor böyle haraketler.

Farlarım orijinal , far ayarları yapılı , sarı tip orijinal halogen ampül ve araçta eşya yada insan ağırlığına göre yükseklik ayarını da kullanan nadide sürücülerdenim , o sisler normal yolda giderken de açılıyor , bulunduğum yer ve gideceğim yer arası hava yağışlı ve sisli + köy yolu , yani emin olun bilinçli bir sürücüyümdür bu konuda , özelliklede astigmat hastalığı olan birisi olarak yazıyorum , sizin de en az benim kadar bilinçli olmanız dileğiyle efenim iyi forumlar. Fotoğraflar sizi aldatmasın :)

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
WhatsApp Image 2020-10-24 at 21.05.49.jpeg

Fakat Güzel Kaldık... o kadar hatasız kullanan insana 1-2 milimetre için komisyon başkanı ile komisyon üyesi birbirine girsin sonuç komisyon başkanının ısrarına rağmen tolerans kullanmasınlar. Benden önceki arkadaşı da L parkta çizgiye çıkmaması gerekirken milimetre değdi diye aynı adam bıraktırmış hocadan duyduğum kadarıyla. İnşallah bir dahaki sınavda halden anlayan İNSAN bir komisyon üyesine denk gelirim, insanları bırakmaktan zevk alan bir varlığa değil...

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım