Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
411
997
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
20201029_114653_copy_1024x768.jpg

Biz de çeki demiri veya tavan rayında bisiklet taşımak isterdik ama derme çatma idare ediyoruz. Alfa'ya zaten her şeyin tam olması yakışmaz 😁

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Snapseed_Original.jpg

İlk Sürüşümün üzerinden bugün tam 3 yıl geçmiş. Nice legal 3 yıllara demek isterdim ama henüz elde olmayan bazı sebeplerden ötürü(!) illegal takılıyoruz... O ilk sürüşteki heyecan, hata yapma korkusu hala şu fotoğrafa baktıkça hissediyorum... Neyse ki babamın çok sakin olması ve benim ilk seferde stop ettirmeden kalkışım, titretmeden vites geçişlerim birleşince çok sert frenleme harici mutlu bir şekilde tamamlamıştık...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.Düzgün duruyor, maşallahı var. Hem de 70 SXie daha ne olsun Türkiye şartlarında en güçlüsü ve enjeksiyonlu, kışın sıkıntı da çekmezsin.Güzel, güzel, sevindim, senin adına mutlu oldum. :D

Bana göre arabada eksik yok, ben sadece ilk etapta jant değiştirirdim.Klasik görünümlü Fiat plastik kapaklı güzel bir jant veya o dönemin otomobillerinde sırıtmayacak bir 14 çelik jantada geçebilirdim daha geniş tabanlı olsun diye.Maşallah tekrardan.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım