Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    677

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ekli dosyayı görüntüle 36033
Ekli dosyayı görüntüle 36034
Viraj içerisinde 156'nın arkasının gelmesi, fazla kontra vermiş olmamla beraber spin atmam ve aracın bankete düşmesiyle son bulan aksiyon. Neyse ki @Mt.Akina'nın yardımıyla araç çukurdan çıkarıldı ve bir çizik bile alınmadan atlatıldı. Bu olaydan sonra 4 yapraklı yonca stickeri takmak şart oldu :D. Öte yandan yeni 15 inç jantlarla beraber Sierra çok daha güven veren ve keyifli bir yapıya bürünmüş. 🧿

Bununla geçmiş olsun, ne sana ne de araca hiçbir şey olmadı. Deneyimin iyisi kötüsü olmuyor, her iki türlüsü de insana bir şeyler katıyor.

Olay hakkında konuştuk zaten bence olabilecek en zararsız şekilde bankete düştün, arkadan izlerken bir anda gözümün önünden kötü senaryolar geçse de neyse ki korktuğum olmadı :) yola çıkan güzel hafif bir eğim bulduktan sonra girdiği gibi paşa paşa aslanlar gibi çıktı.

Aynen 4 yapraklı yonca stickerımız olsun artık hak etti bence yeşil Alfacık :).

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,290
16,206
5,720
çanakkale
Marka
Renault
IMG-20210624-WA0030.jpg
garaj arkadaşları

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
443
1,436
2,645
Marka
Ford
@bt Kesinlikle doğru. Belki bundan bi 15 yıl sonra bende konforu ön planda bir araç arıyor olabilirim ama şuan aracımla mutluyum.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Arabaya bir şey sığdırırken o kadar ciddileşip ince düşünüyorum ki kimse elini süremiyor 😂

Bu arada ayakları sütunlardaki plastiklere çarparsa çizmesin bir battaniye bez bir şey sarın olmadı.

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Arabaya bir şey sığdırırken o kadar ciddileşip ince düşünüyorum ki kimse elini süremiyor 😂

Bu arada ayakları sütunlardaki plastiklere çarparsa çizmesin bir battaniye bez bir şey sarın olmadı.
Ahahah ilk cümle direkt ben.
Aynen aynen, ayakların önüne bez, örtü vs koyup hem sabit kalması için hem de çizmemesi için önlem aldık. İçim gidiyor bir yerleri çizince 😅

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım