Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    673

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
20210713_143213.jpg

güneşlenmeye geldi

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
891
1
1,688
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
IMG_20210714_151755-min.jpg

Yolculuklarım ve aracımla ilgili fotoğrafları paylaşmak için bu hesabı açtım. İlgisini çeken olursa beklerim.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
13ivnsf.jpeg

Karaköy katlı otoparkı yıkılmadan önce son bir fotoğraf
Rubicon yerine gelen yakışıklı bu sanırım :) Hayırlı olsun. Karaköy Otoparkı'nın yıkılacağını da bu vesileyle duymuş oldum. En az 60-70 kere araç bırakmışımdır oraya. Ta eskiden fahiş fiyatlıykenden İspark olduğu zamanların hepsinde çok anım vardır. Yıkılıp yapılırken Karaköy'e giden esnaf ve insanların sinirleri harap olur diye düşünüyorum. Bölgenin tek büyük otoparkı çünkü. Sokak aralarındaki otoparklara mahkum olur birkaç sene insanlar. Bir de alttaki Köşkeroğlu ve Güllüoğlu sembolüydü bölgenin. Bunun yanında ise deniz tarafından bakınca cidden çok çirkin gözüküyordu, bu anlamda da çok olumlu bir gelişme.

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
26
Istanbul
Marka
MINI
Rubicon yerine gelen yakışıklı bu sanırım :) Hayırlı olsun. Karaköy Otoparkı'nın yıkılacağını da bu vesileyle duymuş oldum. En az 60-70 kere araç bırakmışımdır oraya. Ta eskiden fahiş fiyatlıykenden İspark olduğu zamanların hepsinde çok anım vardır. Yıkılıp yapılırken Karaköy'e giden esnaf ve insanların sinirleri harap olur diye düşünüyorum. Bölgenin tek büyük otoparkı çünkü. Sokak aralarındaki otoparklara mahkum olur birkaç sene insanlar. Bir de alttaki Köşkeroğlu ve Güllüoğlu sembolüydü bölgenin. Bunun yanında ise deniz tarafından bakınca cidden çok çirkin gözüküyordu, bu anlamda da çok olumlu bir gelişme.
Rubiconun yerini çok güzel doldurdu 😀 otopark yıkılacak,yer altına doğru yapılacak diye söyleniyor aylardır ama henüz bir gelişme yok

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım