Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aç ağzını AAA de bakayım
1639603016651.png

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
443
1,434
2,645
Marka
Ford
Dizel araç için biraz az olmuş 😊 Kazasız belasız sürüşler.
Biraz öyle oldu. Ocak 2020 de aldım, Mart 2020 de Covid ve uzaktan çalışma başladı başlayalı yatıyor kapının önünde. Anca şehirler arası yolculuklarımda görüşebiliyoruz kendisi ile. Teşekkür ederim sizlerede kazasız keyifli sürüşler. :)

ozzy61

Oğuzhan Tüfekçi
Senkromeççi
19 Mar 2021
4
21
95
22
istanbul
Marka
Toyota
Bu da benim ilk paylaşımım olsun abilerim kardeşlerim. Tasarımına 5 yıldır bir türlü alışamadığım Toyota Aurisim ve dostumun yakışıklı mı yakışıklı Opel Astrası. Birlikte Bostancı sahilindeki İspark'a park ederiz her zaman. Biz kafede oturup araba sohbeti yaparken onlar da birlikte deniz manzarası eşliğinde sohbet ettiklerinden adım kadar eminim. Ben Auris'e ne kadar kızarsam kızayım 5 yıldır iyi kötü hizmet etti. Ve sanırım son günlerimizi geçiriyoruz :( Onunla birlikteyken kah güldüm kah üzüldüm. Sayesinde birçok yere yetişemedim ama olsun. :) Seni Seviyorum GKN61

Ekli dosyalar

• withredbro (2).JPG
    withredbro (2).JPG
    2.1 MB · Görüntüleme: 0

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
Bu da benim ilk paylaşımım olsun abilerim kardeşlerim. Tasarımına 5 yıldır bir türlü alışamadığım Toyota Aurisim ve dostumun yakışıklı mı yakışıklı Opel Astrası. Birlikte Bostancı sahilindeki İspark'a park ederiz her zaman. Biz kafede oturup araba sohbeti yaparken onlar da birlikte deniz manzarası eşliğinde sohbet ettiklerinden adım kadar eminim. Ben Auris'e ne kadar kızarsam kızayım 5 yıldır iyi kötü hizmet etti. Ve sanırım son günlerimizi geçiriyoruz :( Onunla birlikteyken kah güldüm kah üzüldüm. Sayesinde birçok yere yetişemedim ama olsun. :) Seni Seviyorum GKN61
Plakayı görünce tanıdım. Bu aracı Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünde görmüştüm bir kaç kez. İsmimin harfleri olduğundan ilgimi çekti, resmini de çekmiştim ama telefonda bulamadım. Şimdi görünce yazamadan edemedim. Aracınızı güle güle kullanın plakası da tam aklımdaki plaka :). Eğer okuldaysanız görüşebiliriz

ozzy61

Oğuzhan Tüfekçi
Senkromeççi
19 Mar 2021
4
21
95
22
istanbul
Marka
Toyota
Plakayı görünce tanıdım. Bu aracı Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünde görmüştüm bir kaç kez. İsmimin harfleri olduğundan ilgimi çekti, resmini de çekmiştim ama telefonda bulamadım. Şimdi görünce yazamadan edemedim. Aracınızı güle güle kullanın plakası da tam aklımdaki plaka :). Eğer okuldaysanız görüşebiliriz
Ben Marmara Üniversitesinde okuyorum plaka yıllardır bizde önceden farklı araçlarımızdaydı muhtemelen abimi görmüştünüz siz. Ben hiç gelmedim YTÜ'ye ancak tabi ki istediğiniz zaman görüşebiliriz. :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım