Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
darısı bizim buralara inşallah,fotoğrafa bakınca ESP kendi kendine kapanıyor :D

Amin 🙏 ESP kapatsan da kapanmadığı için 50km/h'ya kadar seni biraz oynatıyor o kadar. Biz de yağdıkça elimizden geldiğince oynuyoruz ama tabii :D

snow.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Amin 🙏 ESP kapatsan da kapanmadığı için 50km/h'ya kadar seni biraz oynatıyor o kadar. Biz de yağdıkça elimizden geldiğince oynuyoruz ama tabii :D

Ekli dosyayı görüntüle 37805

Oralarda bu duruma karşı ceza durumları nasıl? Hep merak ettiğim bir konu. Kaçak göçek kıyıda köşede sanırım değil mi? bu arada bir araba arkadan itiyorsa yanlayacak başka yolu yok :D

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Oralarda bu duruma karşı ceza durumları nasıl? Hep merak ettiğim bir konu. Kaçak göçek kıyıda köşede sanırım değil mi? bu arada bir araba arkadan itiyorsa yanlayacak başka yolu yok :D

Açıkçası bayağı göz yumuyorlar kışın yanlamaya. Özellikle boş köy yollarında falan buzda yanlayarak giden çok var. Tabii trafik varsa ya da yaya, bisikletli vs. varsa düzgün gitmen lazım. Onun dışında burası mesela şirketin otoparkı, kapalı alan. Bu gibi yerlerde boş olunca çokça oynuyoruz 😃 Yazın yanlamak ise her koşulda sıkıntılı. O konuda pek taviz yok. Yanlayan hiç görmedim yazın

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Açıkçası bayağı göz yumuyorlar kışın yanlamaya. Özellikle boş köy yollarında falan buzda yanlayarak giden çok var. Tabii trafik varsa ya da yaya, bisikletli vs. varsa düzgün gitmen lazım. Onun dışında burası mesela şirketin otoparkı, kapalı alan. Bu gibi yerlerde boş olunca çokça oynuyoruz 😃 Yazın yanlamak ise her koşulda sıkıntılı. O konuda pek taviz yok. Yanlayan hiç görmedim yazın

Hayret halbuki bizi çok korkuturlardı yok şöyle ehliyet kaptırılır yok böyle kaptırılır diye demekki makul sınırlar içinde kimseye ses etmiyorlar “oh nice” 😂😂

Yazın da çizgi kasarız 😂😂

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Hayret halbuki bizi çok korkuturlardı yok şöyle ehliyet kaptırılır yok böyle kaptırılır diye demekki makul sınırlar içinde kimseye ses etmiyorlar “oh nice” 😂😂

Yazın da çizgi kasarız 😂😂
Reklamı güzel yapıyorlar diyeyim 😃 Avusturyalılar özellikle kanunların etrafından dolanmayı da çok seviyor. O nedenle dikkat çekmedikçe çoğu şey serbest diyebilirim.

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
377
765
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Jandarmaya cam filmi yaptırdık iç dış güzelce temizledik satmaya niyetliyim ancak aldığım teklifler beni mutlu etmiyor o yüzden şimdilik bizimle. Yazılım firması arayışı içerisindeyim EcuFast yakın geliyor fiyat olarak da makul büyük ihtimalle bu haftasonu yazılım yapılacak binmeye devam ederiz :)
IMG-0481-min.jpg

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Jandarmaya cam filmi yaptırdık iç dış güzelce temizledik satmaya niyetliyim ancak aldığım teklifler beni mutlu etmiyor o yüzden şimdilik bizimle. Yazılım firması arayışı içerisindeyim EcuFast yakın geliyor fiyat olarak da makul büyük ihtimalle bu haftasonu yazılım yapılacak binmeye devam ederiz :)
Ekli dosyayı görüntüle 37824
Km yuksekse yazilim genelde onermiyorlar aklinizda olsun.

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
377
765
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Km yuksekse yazilim genelde onermiyorlar aklinizda olsun.
Km 242bin yaklaşık 150bin km'si uzun yolda yapılmış önceki sahibinden öğrendiğim kadarıyla bende 3. sahibiyim.
Sizce yaptırmalı mıyım ? Motorda şu an herhangi bir sorun yok, orjinal parçalarla ve motul yağ ile bakımları aksatmadan yaptırıyorum. Kararsız kaldım açıkcası.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Km 242bin yaklaşık 150bin km'si uzun yolda yapılmış önceki sahibinden öğrendiğim kadarıyla bende 3. sahibiyim.
Sizce yaptırmalı mıyım ? Motorda şu an herhangi bir sorun yok, orjinal parçalarla ve motul yağ ile bakımları aksatmadan yaptırıyorum. Kararsız kaldım açıkcası.
Genelde 150 bin km ve ustune onermiyorlar. Sebepleri basit ; ekstra gucu artik kaldiramayacak alt takim ve motor. Bence yaptirmayin ve yaparim diyen firmadan da uzak durun.

25 bin km civari olsaydi bi nebze diyebilirdim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım