Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    688
1722093558361.png
1722093558362.jpg

Kozmetikte biraz kusurlu olsa da 48 bin kilometrede 1.3 Multijet.

Son düzenleme:
Yaklaşık 2-3 aydır yıkanmıyordu, bu süre içerisinde uzun yola da çıkmıştık,

Tekrardan bir uzun yol öncesi yıkayayım dedim,

Yıkamadan önce,
IMG20240802152011.jpg
IMG20240802152024.jpg

Yıkadıktan sonra,
IMG20240802163727.jpg

IMG20240802163746.jpg

Aracı yıkadıktan sonra sağ jantlardaki sürtme izini fark ettim bide,

Sağ arka jant,
IMG20240802170357.jpg

Sağ ön jant,

PSX_20240802_170540.jpg

Herhalde bunun balansı falan bozulmuştur artık :d, şaka bir yana bu kadar sürtme izini çok sonradan fark etmem bi garip oldu,
ben 1 kez park ederken ufaktan 🤏🏻 ezdirdiğimi hatırlıyorum ama tüm tekeri sürtecek kadar ezdirmedim 🤔

APP plaka uygulamasına denk gelip ceza yemekten kurtulamayınca, evin iki aracının da girdiği haller. Ne diyelim biraz sönük kaldılar ancak kural kuraldır. Teşekkürler EGM trafik. :D:D

Ekli dosyayı görüntüle 47248Ekli dosyayı görüntüle 47249
6 yıldır APP'li araç kullanıyorum, geçenlerde sıkıntı olacak muhabbeti olacağında bile çıkarmadım bir sıkıntı yaşamadım. Hem şans işi hem de arabaya göre bir tavır var gibi

Son düzenleme:
6 yıldır APP'li araç kullanıyorum, geçenlerde sıkıntı olacak muhabbeti olacağında bile çıkarmadım bir sıkıntı yaşamadım. Hem şans işi hem de arabaya göre bir tavır var gibi
Ben de çok şaşırdım, bende de app var ben de hiçbir çevirmede problem yaşamadım. Acaba plakası app ile birlikte çok sıkışınca mı ceza yazıyorlar ? Benim plakada baya sayılarla harfler arasında açıklık var.

Ben de çok şaşırdım, bende de app var ben de hiçbir çevirmede problem yaşamadım. Acaba plakası app ile birlikte çok sıkışınca mı ceza yazıyorlar ? Benim plakada baya sayılarla harfler arasında açıklık var.
Yani ondan dolayı da olduğunu sanmıyorum. İlk aracım Corolla açıklığa sahipti fakat Fiesta(3 harf 3 rakam) ve babamın aracı Corsa'da(2 harf 4 rakam) gayet bitişik ve daha fazla karakter mevcut ona rağmen İstanbul'da veya başka bir şehirde ikisinde de sıkıntı yaşamadım. (Dipnot: Araçlar olabildiğince oem ve servis plakalıklarına sahip belki de bu dikkat çektirmiyordur.)

IMG_20240806_161753.jpg

IMG_20240806_161807.jpg

Bizim Mondeo ve focus'un plakası bu şekilde,
Mondeo'nun ki normal fontun kalın hâli,
Focus ise normal fonttan direkt farklı bir font şeklinde,
Her iki aracı da aldığımızda böyleydi, kaç defa çevirme noktasından geçmemize rağmen hiçbirinde durdurulmadık, biraz şans işi anlaşılan,
Ya da app plaka uygulamasına denk gelmedik

Benim girdiğim çevirme direk APP plaka uygulamasıydı, Bahçelievler 7'nin ortasında 4 tane motorlu polisle yapıyorlardı. Tavırla alakası yoktu Megane ile girdim.

Ekli dosyayı görüntüle 47252
Ekli dosyayı görüntüle 47253

Bizim Mondeo ve focus'un plakası bu şekilde,
Mondeo'nun ki normal fontun kalın hâli,
Focus ise normal fonttan direkt farklı bir font şeklinde,
Her iki aracı da aldığımızda böyleydi, kaç defa çevirme noktasından geçmemize rağmen hiçbirinde durdurulmadık, biraz şans işi anlaşılan,
Ya da app plaka uygulamasına denk gelmedik
Şöyle bir detay var ben F30 ile de girmedim, Megane ile girdim ve o aracın üstündeki plakalar tam APP değildi, küçük şehirlerdeki gibi basılmış büyük punto yazıydı ama taktımı takıyorlar. Hatta resmini paylaşayım direk sizin Mondeo'dakine benziyordu. Ben bir daha denk gelmemek için F30'un üstünde tam APP'leri de değiştirdim.

WhatsApp Image 2024-08-06 at 18.04.09.jpeg
WhatsApp Image 2024-08-06 at 18.07.32.jpeg