Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    677

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,865
26,225
5,720
Ankara
Marka
Skoda
1623701382227.jpg

Gençleştim resmen, bu kadar mı farkeder?
-26 yaş daha genç arabaya binen ben

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Herkese selam uzun süredir iş yoğunluğundan arabaya yeteri kadar vakit ayıramadım aldığımdan beri doğru düzgün yıkama fırsatım olmamıştı, ilk kez hafif ticari bir araç yıkamanın zorluğunu yaşadım :) Allahtan boy uzun olduğu için tavanı yıkayabildim yoksa gerçekten zormuş :D
Trafikte diğer ticarileri görünce aracın renginin ne kadar güzel olduğunu anladım bu süreçte. Biz şimdilik Connect'den memnunuz Allah herkese kazasız belasız keyifli sürüşler nasip etsin. İyi forumlar dostlar.
Ekli dosyayı görüntüle 35869

Tekrar hayırlı olsun. 2008ten beri connect glx kullanıyorduk aynı kasa, 2 sene oluyor satıldı.
@2jzihtiyar 'la beraber aracı yıkarken tavanı boşver demesini unutamıyorum 😂

Bu arada aracın görüş açıları, sürüşü aynaları olsun çok çok güzeldi.

Son düzenleme:
  • Haha
Tepkiler: bt

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
377
765
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Tekrar hayırlı olsun. 2008ten beri connect glx kullanıyorduk aynı kasa, 2 sene oluyor satıldı.
@2jzihtiyar 'la beraber aracı yıkarken tavanı boşver demesini unutamıyorum 😂

Bu arada aracın görüş açıları, sürüşü aynaları olsun çok çok güzeldi.
Daha önce partner kullanmıştım 2007 modeldi o araç connect ile uzaktan yakından alakası yoktu gerçekten ticariyi sevdirdi connect :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,826
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Çıktım üstüne vurdum kırbacı soluğu dağlarda aldım. Yayla evi yapacağım nasipse öyle yazlık tarzı. Hazır arsamız varken değerlendirelim. O mevzuyla alakalı da akıl danışacağım sizlere ilerleyen günlerde. Elemen 70 lt mazotu görünce hakkını versin dedim. Güzel bir gün oldu. Finalde götürüp temizledim sevabına :D

image17.jpeg image16.jpeg image0.jpeg image1.jpeg
image2.jpeg
image11.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım