Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    679

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
797
1,559
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Sabah sabah gelen DSLR fotoğraf makinası perileri. 🥲😎📸

Çok teşekkür ederim. Telefon ile çektim. DSLR kullansaydım 5 kat daha iyi bir imaj çıkardı ortaya.

Çok iyi fotoğraf 👏🏼

Çok çok teşekkür ederim dostlar.

Teşekkürler abi, bu kadar bilgi yeter sanırım. Sürüş açısından da eğlenceli anılar kazandıracak bir yere benziyor

Yaklaşık 60km'lik bir rato. Baştan sonra sona çok keyifli.

Tam motor rotası diyebilirim.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
Selamlar,

İphone 13 ile çektim. Konum ise Sevindikli'den Şile'ye giden yol üzerinde bir nokta. Fotoğrafın çekildiği tam noktayı istersen fotoğrafın parametrelerinden bulurum.
Yol hakkında fazla deneyimim yok ancak, yolun esasında İzmit’ten başladığını söylemek daha doğru olur.
Adı “Eski İstanbul Yolu”dur, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü civarından başlıyor

Rotanın tamamını merak edenler var ise, Sevindikliden başlandığı takdirde biraz eksik kalabilir :)

Onur Kmnt

Kerem Onur Kement
Profesör
18 Mar 2023
305
673
1,445
19
İstanbul
Marka
Ford
Yol hakkında fazla deneyimim yok ancak, yolun esasında İzmit’ten başladığını söylemek daha doğru olur.
Adı “Eski İstanbul Yolu”dur, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü civarından başlıyor

Rotanın tamamını merak edenler var ise, Sevindikliden başlandığı takdirde biraz eksik kalabilir :)
Arabayla okula geldiğimde denemek isteyeceğim bir rota :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,619
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Sevindikli'den KMO'ya bağlanmak için sürekli yolun baş kısmını kullanıyorum. Başlanacaksa dediğin gibi üniversite hastanesinden itibaren başlamak lazım.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
773
1,680
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
son fotoğraftan sonra basit kalacak :)

Eve geç gelince park yeri bulamıyoruz. Devasa Cherry sahibi ablamız çizgiyi ortalamasa bir park yeri daha vardı aslında

Siyah araba yıkanınca güzel ama 15 dkda toz oluyor İzmit’te. 3 haftadır yıkama görmedi orası ayrı.
IMG_0835.jpeg

diablo1905

Panpa
17 Şub 2020
421
1,019
2,695
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
İş seyahati için kiralayıp 2000 km civarı deneyimledim. Almayı düşünüp takip ettiğim bir araçtı ama daha da kararsız kaldım. Countryman’e göre daha iyi bir araç mı tartışılır.

Eksileri;

- Sert
- Yalıtım kötü
- Geri görüş kamerası, hem yakınlaşma açısı hem çözünürlük yönünden kötü ( üstelik kamera olmayanlar da varmış )
- Her şey dokunmatik, cam tavan perdesi açma tuşuna kadar
- Ses açma ve klima ekranın altında siyah bir alanda dokunmatik ve ışıksız. Ufacık alanda sağ ve sol klima + ses açmak için dokunarak cebelleşmek zorundasın. İnanılmaz kötü bir deneyim
- Çok yakıyor yani bayağı yakıyor
- Malzeme kalitesi vasat (orta), arka kapı üstü sert ve kalitesiz, vites konsol çevresi sert ve kalitesiz, torpido içi kaplama yok, kaput izolasyonu ve süspansiyonu yok.
- Arabaya özel mi bilmiyorum ama frenler kötüydü ( bayağı ezmek lazım )

Artıları
+ Multimedya ekranı çok iyi
+ Dijital kadran başarılı ve özelleştirme seçeneği çok
+ Performans iyi
+ Tek paket gelse de bazı garip şeyler eksik olsa da donanım yine bayağı iyi
+ Tasarım göreceli olsa da bazı açılar dışında iyi
+ Şanzıman güzel, vites geçişleri vs
+ Virajlarda tedirgin etmiyor, direksiyon Mini’ye göre yumuşak kalsa da çabuk cevap veriyor hareketlere
+ Bagajda priz var ve 2 ön 2 arka type C çıkış var

Özet: Sık araba değiştiririm ve çok sık kiralarım. Bu araba kesinlikle premium bir araba değil bir çok konuda. Beklentiyi doğru düşünürsek tatmin eder kesinlikle. Vag kullanışlılığı ve konforu bu araçta yok ve maalesef klasik vag abartısı diyebilirim ( fanboyların affına sığınarak :) Alır mıyım, model yükseltip km düşüreceksem evet. Sınıfında boşluk dolduran güzel bir alternatif.
IMG_9568.jpeg
IMG_9578.jpeg
IMG_9605.jpeg

Son düzenleme:

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,506
1
4,886
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Dün çocuklar baba hani bizi çamurlara getirecektin dediler. Söz vermişim (hiç hatırlamıyorum) Madem dedim söz verdik yapalım. Önce köye gittik ama evvelki gün yağan yağmura inat her yer kupkuruydu. Sonra sahilde suların göllendiği bir yer bulup gereğini yaptık 😂 Herkes eğlendi ama finalde arabayı yağmur altında tek başıma yıkadım. Bir yerlerde bir hata var sanki ama 😂
image9.jpeg image5.jpeg
image6.jpeg image7.jpeg
image8.jpeg image10.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım